Bitcofly – Dünyanın İlk Sertifikalı Kriptopara Hesap Yönetimi Şirketi

  • 17 Mayıs 2019
  • 1.256 kez görüntülendi.
Bitcofly – Dünyanın İlk Sertifikalı Kriptopara Hesap Yönetimi Şirketi

Bitcoin gibi kriptopara türleri geçtiğimiz yıllarda yaşadığı büyük düşüş trendinden sonra büyük bir itibar kaybına uğramıştı. Bu itibar kaybından sonra da maddi kayıplar ile karşılaşan birçok yatırımcının ve girişimcinin kriptopara dünyasına bakış açısı değişti.

Ancak son 6 aylık süreç baz alındığında BTC’nin toparlayan bir sürece girmesi kripto paraların yeniden gözde dijital yatırım araçlarından biri haline dönüşmesini sağladı.

Bu kapsamda BTC gibi kripto para türlerine yatırım yapmayı düşünüyor ve yatırımlarınızın orta ve uzun vadede kar getirmesini hedefliyorsanız, bu durumda mutlaka uzman bir kripto para danışmanlığı ve yatırımı gerçekleştiren şirket ile çalışmak size yarar getirecektir.

Bu kapsamda dünyada bir ilk olan kriptopara hesap yönetimi hizmeti ve faiz getirisi sunan, geçtiğimiz yıl Londra’da kurulmuş ve sertifikalarını almış olan Bitcofly şirketini biraz daha yakından tanımakta fayda var.

Sektörün kripto para konusunda uzman yatırımcı firmalarından biri olan bu şirket, müşterilerinin orta ve uzun vadede düzenli bir gelir elde etmesini sağlamak amacıyla kriptopara piyasalarında al-sat yaparak kar ortaklığı hizmeti sunuyor.

Profesyonel bir kripto para analisti ve yatırımcısı olan Southhampton’da finans yönetimi eğitimi almış, ekonomist Thomas Axelsen tarafından kurulan bu firma, müşterilerinin kendi yatırımlarına ortak olmasıyla borsalarda kriptopara alım ve satım işlemleri ile elde edilen kazanç üzerinden kar ortaklığı sağlıyor.

Bunun yanında günlük haftalık aylık yıllık zaman dilimleri seçenekleri ile yatırımcılarına Bitcoin üzerinden faiz elde etme imkanı sunuyor.

Sizler de profesyonel bir kripto borsası uzmanı ve yatırımcısı şirket ile ortak kararlar almak ve ortak yatırım gerçekleştirmek istiyorsanız, veya cüzdanlarınızda sabit duran bitcoinlerinizden faiz getirisi elde etmek istiyorsanız Bitcofly şirketi ile iletişime geçebilir, orta ve uzun vadede yüksek tutarlarda sistematik gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz.

Bitcofly Nedir?

Dünyada bir ilk olma niteliği taşıyan Bitcofly, dünyanın en büyük kriptopara borsalarında alım satım gerçekleştiren ve elde ettiği kazanç ile yatırımcılarına kar payı sağlayan bir yatırım platformudur. Bu platformda görev alan analistler ve yatırım uzmaları anlık olarak 7/24 verileri değerlendirmekte ve yatırım kararlarını en doğru yönde ve en yüksek kar marjı elde edecek şekilde almaktadır.

Yatırım uzmanları ve analistleri anlık olarak piyasalardan aldığı verileri doğru ve nitelikli algoritmalar yardımıyla yorumlamakta ve analiz etmektedir. Bu süreç içerisinde yatırımcılara ve şirkete ait yatırım mevduatı ile kısa vadede açılıp kapanan yatırımlar (scalping yöntemi) gerçekleştirip, majör kripto para birimlerinin alım satım işlemlerini yaparak yatırımların getiri elde etmesini sağlamaktadır.

Sizler de yapacağınız Bitcoin yatırımları için güven veren bir platformun danışmanlığına ihtiyaç duyuyorsanız, sektörün önde gelen ve kriptopara yatırımları konusunda uzman bir şirket olan Bitcofly‘a güvenebilirsiniz.

Bitcofly Yatırım Seçenekleri Nelerdir?

Bu dijital yatırım platformu üzerinde ana sistem olarak iki tür yatırım seçeneği bulunuyor. Bunlardan ilki; faiz hesabıdır. En çok tercih edilen yatırım türlerinden biri olan faiz hesabı; yatırımcıların günlük, haftalık, aylık ya da yıllık bazda yapmış olduğu yatırımların BTC değeri üzerinden bir bankaya yatırılıp mevduat geliri elde etmesi ile birebir benzerlik taşıyor.

Yatırımcıların oldukça güvendiği bir yatırım türü olan Bitcoin faiz hesabı, yatırımcıların anaparalarını garanti altına alıp, bakiyelerinin hiçbir şekilde yatırım riskine tabi olmadan seçilen vade oranı sonunda faiz geliri elde etme imkanı sağlıyor.

Sizler de Bitcoin yatırımlarınız için bu stratejiyi belirleyerek vade sonunda hem faiz geliri elde edebilir hem de hiçbir yatırım riski kaygısı gütmeden anaparanızı garanti altına alabilirsiniz. Bu yatırım sisteminde ikinci bir yatırım seçeneği ise; hesap yönetimi sistemidir.

Bu yatırım türünde yatırımcılar, Bitcofly’ın uzman yatırımcılarının borsalarda yapmış olduğu işlemlere herhangi bir alt veya üst yatırım sınırı olmaksızın ortak olmaktadırlar.  Uzmanlar en doğru anı kollayarak borsalarda kriptopara birimlerine özellikle anlık al-sat yaparak yani scalping yöntemi ile kar elde etmeyi amaçlamaktadır.

Yapılan yatırım işlemi sonrasında elde edilen kazanç, şirketin kar üzerinden %50 komisyon almasından sonra kalan %50 kar ile anapara müşteri hesabına otomatik olarak aktarılmaktadır. Bu yatırım türünde hiçbir zaman %100 başarı sağlanması gibi bir durum doğal olarak söz konusu değildir.

Ancak genel görüntüye bakılırsa gerçekleşen işlemlerin %70 gibi bir oranda karlı şekilde sonuçlandığı Bitcofly hesap geçmişinden de görülmektedir. Bu da scalping yöntemi ile orta ve uzun vadede hedeflenen karlılık oranının sağlandığını göstermektedir.

Ne Kadar Kazandırır?

Bitcofly platformunun yapılan yatırımlar doğrultusunda ne kadar kazanç getireceğini söylemek çok zor bir konudur. Bunu anlamak için mutlaka sistemi ufak yatırımlar ile tecrübe edinmelisiniz. Bunu sağlamanız takdirde yapacağınız yatırımlar doğrultusunda elde edeceğiniz toplam kazancı tahmin edebilirsiniz. Bu platform üzerinde yapılan yatırımların miktarına, riskine, yatırım seçeneklerine göre kazanç elde edilecek miktarın tutarı değişkenlik gösterebiliyor.

Ancak yapmayı düşündüğünüz yatırım miktarı doğrultusunda faiz hesabı yatırım seçeneğinden ne kadar kazanacağınızı tahmin etme ihtimaliniz bulunuyor. Bunun için belirtilen platform ziyaret ederek faiz hesabı yatırımı hakkında bilgilerin yer verildiği sayfada oranlar üzerinden hesaplama yapılmalıdır. Burada yer alan güncel faiz oranlarını baz alarak günlük, haftalık, aylık ya da yıllık süreçte ne kadar Bitcoin faiz geliri elde edebileceğinizi hesaplamanız mümkündür.

Nasıl Çalışıyor?

Bitcofly yatırımcıları ve kriptopara uzmanları belirtildiği üzere kriptopara yatırımcılarının, yatırımlarından düzenli bir gelir elde etmesini sağlamak için oldukça kapsamlı ve avantaj getiren uygulamalara imza atıyor. Bu anlamda son derece başarılı bir yazılım sistemine sahip olan bu platform anlık olarak tüm majör borsalardan kriptopara verilerini çekerek analiz süzgecinden geçiriyor.

Oldukça detaylı bir veri geçmişine sahip olan uzman yatırımcı kadrosu doğru alım ve satım işlemleri gerçekleştirerek yatırımlarının kısa süreli işlemler ile kar elde etmesine olanak tanıyor. Bu çerçevede sizler de bu sistemin bir parçası olmak istiyorsanız hemen bir üyelik oluşturabilir, yatırım yapmak için partner firmanız ile bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avantajları Nelerdir?

Dünyada ilk olma özelliğine sahip olan Bitcofly, forex, internet bankacılığı, geleneksel varlık danışmanlığı gibi platformlara karşı alternatif bir yatırım kanalı olarak piyasaya çıkarak kullanıcısına birçok yarar ve avantaj sağlamayı amaçlıyor. Bu avantajlardan en önemlisi de kullanıcıların vade sonunda anapara + kar olacak şekilde Bitcoin yatırımlarının sürekli değerlenme ivmesinin artışı olarak görülebilir.

Öte yandan bu platform üzerinde dilediğiniz an yatırım işlemlerinizi iptal etme ve ana paranızı yatırım süresinin bitmesini beklemeden çekme özgürlüğüne sahipsiniz. Bitcofly, hiçbir zaman çekim talepleriniz için bekleme, yatırım dönemi gibi bahaneler üreterek çekim yapmanıza engel olmamaktadır. Dolayısıyla sizler de kriptopara yatırımı konusunda güvenli şekilde ortak olabileceğiniz bir yatırım şirketi arıyorsanız, Bitcofly sizin için mükemmel bir tercih olacaktır. Firma, 7/24 çalışan destek kadrosu ile yatırımcılara her an sınırsız yardım imkanı sağlamaktadır.

Firma önümüzdeki aylarda “Cryptorobot” isimli yapay zeka algoritmasına sahip, kriptopara borsalarına entegre edilebilen otomatik al-sat robot yazılımını piyasaya çıkarmayı hedeflemektedir. Bu yazılım ile, dileyen yatırımcılar önceden belirledikleri kriterleri robot yazılıma entegre edip borsalarda otomatik olarak işlemlerini bireysel yatırımcı olarak gerçekleştirebileceklerdir.

Ayrıca çok yakında piyasada yer alacak olan Bitcofly Visa banka kartı ile istediğiniz anda Bitcofly hesabınızda bulunan Bitcoin bakiyenizi bankamatiklerden nakit paraya dönüştürüp çekebileceksiniz veya alışverişlerinizde kullanabileceksiniz.

Bitcofly’a Nasıl Yatırım Yapılır?

Eğer sizler de bahsedilen kripto portföy yönetimi firmasının bir parçası olmak ve periyodik olarak bir kazanç getirisi sağlamak hedefindeyseniz öncelikli olarak Bitcofly‘a kayıt olmanız gerekiyor. Yeni üyeler kayıt işlemini tamamladıktan sonra genel itibari ile sordukları ilk soru Bitcofly‘a nasıl yatırım yapılır sorusudur. Bu sisteme dahil olmak ve yatırım gerçekleştirmek için gerekli kayıt işlemlerini yerine getirip mail onayından sonra yapılması gereken kullanıcı paneline girilip, Faiz Hesabı ve Hesap Yönetimi Sistemi şeklindeki iki yatırım türü arasında tercih yapmaktır.

Hangi yatırım aracını kullanacağınıza karar verdikten sonra yapmayı düşündüğünüz yatırım miktarını kullanıcı paneli üzerinden size özel Bitcoin adresi oluşturarak gönderim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz yatırım kanalı aracılığı ile yatırımlarınızın Bitcofly tarafından günlük kriptopara borsaları içerisinde değerlendirmesini izleyebilir ya da tercih ettiğiniz mevduat süresi içerisinde faiz geliri elde edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi elde etmek ve yatırım seçeneklerini incelemek için bitcofly resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

www.bitcofly.com

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu