İletişim

Telif Hakkı ;

Adem OCUT üzerindeki bulunan dosyalardaki şirketinizin, şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen İletişim Bölümünden mail olarak atınız.

Blog Sayfam , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.  Blog Sayfam uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, ademocut@gmail.com mail adresinden bana ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler 3 iş günü içerisinde blog sayfam üzerinden kaldırılacaktır.

Reklam :

125 x 125 Reklam Bedeli olarak Lütfen Mail yolu ile Bilgi alınız.

Soru Sor :

Sormak istediğiniz Soruları İletişim Kısmında tam Bilgilerinizi Doldurarak Sorunuzu Sora bilirsiniz. Soruların Yoğunluğu dolasıyla cevaplarınıza geç cevap verebilirim. Eğer Konu Hakkında yetersiz  Kalınıyor ise Detaylı Konular araştırılarak Size mail yolu ile Link atabilirim. Anlayışınız için şimdiden Teşekkürler.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz

   

  İletişim (7 Yorum)

  Yorum Yaz

  1. hesa bım sebebebini bilmedigim veya bir yanlış anlaşılma veya şikayetler sonucu kapatılmıştır bu rahatsızlık verici d urumdan beni kurtarmanızı diliyorum saygılarıla..

   • Merhaba Serkan Bey, bu durum instagram tarafını ilgilendirir, benimle doğrudan ve yakından hiç bir ilgisi yoktur. Kural hatası yapmışınız sanırım, uygulamadan tekrar instagrama giriş yapmayı deneyin ve itiraz ediniz

  2. merhaba ben Filiz instagram hesabımı kapatmıştımm pişman oldum tekrar açmak istiyorum nasıl açabiliriz tşşk ederim yardımlarınız için

  Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın