Tanıtım

 

Allah ve Muhammet

 

 

 

Merhaba Ben Adem ÖCÜT

Bu Hazırlamış olduğum Kişisel Blog Sayfam Windows Server 2008 üzerine Görsel eğitim videolarını sizinle paylaşmaktır,

Bunun yanında Diğer işletim sistemleri ve Bilgisayar konuları Hakkında ip uçlarını sizlere yardımcı olması dileğiyle kısada olsa bilgi vermekteyim. Umarım Beğeni ve şikayetlerinizi Konular altında yorum olarak paylaşırsınız. Teşekkürler.

 Adem ÖCÜT

 

 

Tanıtım (13 Yorum)

Yorum Yaz

 1. benim instagram dırect de 1 tane mesaj geldi gözüküyor giriyorum ama mesaj yok. buna ne yapabilrim yardıcı olabilir misiniz?

 2. Merhaba Adem Bey Resmi Kulüp Sayfamızı doğrulatmak istiyoruz Instagram’da bu konuda bize yardımcı olursanız seviniriz.
  “info@umraniyespor.com.tr” adresine mail atmanızı bekliyoruz.

  • merhabalar ilginiz için teşekkürler . instagram bu şekilde bir açıklama yapmış buradan “https://help.instagram.com/398038890351915?helpref=related&ref=related” okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. ayrıca resmi web siteniz , facebook sayfanız , twitter adresiniz varsa bununla birlikte “support@instagram.com sayfasına mail atabilirsiniz.

 3. Cevabınız için teşekkürler support@instagram.com Instagram adresine ingilizce mail mi yollıyacağız yoksa Türkçemi bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Mail olarak neler belirtmeliyiz mailde hangi kriterleri yollıyacağız.veyahüt hangi linkler? Konuyu biraz genişletirseniz seviniriz.

 4. Merhaba benim swarm da 150 arkadaşım var Şuan arkadaş eklemek istiyorum ama arkadaş yükleyemiyorum. Daha öncede mesaj gönderme kısmı yoktu bir iki ay sonra düzeldi bu konuda yardımcı olabilir misiniz

 5. Merhaba adem bey,benim instagram hesabım dün akşam çalındı ve e postam dahi değiştirilmiş. Help.instagram’ a mail gönderdim fotoğraf vs istediler hesabın bana ait olduğuna dair. Her şeyi yanıtladım dün gece fakat hala cevap gelmedi. Ne zaman gelir ya da ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?

 6. Adem bey inanılmaz sözler içeren iki tane evladıma hakarete içeren mesaj alıyorum galiba fake denilen bir numara ile geliyor bunu nasıl bulabılırım. Numara 0037281426968 Estonya yazıyor ama orası değil bunun kim olduğunu ve sadece vicdanını sorucam yardımcı olabbılırmısıniz

 7. iyi akşamlar adem bey benim adıma acılmıi bir sahte swarm var bunu nasıl sile biliriz yada şikayet ede biliriz

  • Merhaba Volkan bey, şikayet edeceğiniz kişinin kullanıcı adını, ekran görüntüsü “support@foursquare.com” adresine İngilizce olarak şikayetini iletebilirsiniz.

 8. ınstgram hesabıma takip hilesine girdim çıktım şifre yanlıştır diyor face ile bağlatı kur diyorum böyle bir hesap yokdiyor ama hesap aktif şuan yardımcı olurmusunuz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın