Kullanım Koşulları

Bu web sitesini (ademocut.com veya www.ademocut.com) kullanarak, aşağıda belirtilen kullanım koşullarına ilişkin anlaşmanızı onaylıyor, kabul ediyorsunuz.

  1. Bu web sitesi öncelikle nasıl yapılır, nasıl yapıldı, genel amaçlı olarak bilgi amaçlı kullanılmaktadır. Bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmiyoruz. Oluşan hatalar, sorunlar teknik olarak başka sorunlardan kaynaklı, tetikleyişi sebepler nedeniyle kesin çözüm olarak görülmemelidir. Herhangi bir nedenle oluşan zararlar, hasarlardan tarafımız sorumlu tutulamaz.

 

  1. Bu sitede görünen ilanlara ve bağlantılara tıklayarak, harici web sitelerine gidebilirsiniz. Bu tür bağlantılar ve diğer web sitelerine yapılan göndermeler, kendi kararınıza ve özgür iradenize dayalı olarak ek bilgi ve eylem için sağlanmıştır. Yönlendirilen sitelerde görünen bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz.

 

  1. Bu sitede yer alan ürün incelemeleri ve bilgilerin, distribütör / temsilci / ürün / hizmet üreticisi tarafından sağlanan bilgilere ve verilere dayandığını ve aynı zamanda yazarların kendi yorumlarına dayanmaktadır. Ürün veya hizmetleri satın almadan veya kullanmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

 

  1. Teknik, tıbbi ve bilimsel bilgiler çok hızlı değişmekte ve güncellenmektedir. Bu nedenle, bu sitede görünen herhangi bir bilginin doğruluğunu garanti etmiyoruz. Bu web sitesindeki bilgilerin güncel olmaması, hatta yanlış ve hatalı olması ihtimalini göz ardı etmeyiniz.
  1. Sitemizde barınan görsellerin tamamen size ait olduğunu düşünüyorsanız bunu ibraz ederek kaldırılmasını talep edebilirsiniz. 3 iş günü süresiyle materyaller kaldırılabilir.
  1. Bu web sitesini kullanarak, yukarıda ve bu sitenin herhangi bir yerinde belirtilen tüm şart ve koşulları kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi / bilgileri, herhangi bir zamanda, bu tür eylemleri bildirmeden, değiştirme veya silme hakkımız saklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL