Binance %20 Komisyon İndirimi Kodu: “YZLO35M6”

 • 09 Nisan 2021
 • 355 kez görüntülendi.
Binance %20 Komisyon İndirimi Kodu: “YZLO35M6”

Eğer Kripto para yatırımcısı olmaya karar verdiyseniz milyonlarca kullanıcısı bulunan Binance’i tanıtmaya gerek yok. 2017 yılında kurulan Binance borsası 1 yıl içinde harika bir atılım gerçekleştirerek dünyanın en değerli kripto para borsası olma unvanını ele geçirdi. Hemen üye olarak Binance’in avantajlı dünyasından faydalanabilirsiniz.

Binance %20 referans kodu YZLO35M6
Binance referans linki [%25+%20} Buraya tıklayın
Komisyon indirimi %40’tan daha fazla

Binance %20 üyelik kodu için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi referans veya QR kodunuzla arkadaşlarınızı Binance’e davet edebilir ve referans başına %50’ye kadar komisyon kazanabilirsiniz.

%45 Komisyon İndiriminden Nasıl Yararlanılır?

 • Öncelikle yukarıda referans kodunu kullanarak Binance hesabı açın.
 • Kimlik onayı (KYC) işlemlerini tamamladıktan sonra para yatırabilirsiniz.
 • %20 komisyon indirimine ek +%25 komisyon indirimi kazanmak için yatırımınızın küçük bir miktarı ile BNB coin alın.

Binance Referans Kodu İle Üye Olursam Kazancım Ne Olacak?

Binance’in standart komisyon oranı %0.1’dir. Yapacağınız her alım ve satım işleminde binde 1 komisyon kesilir. Binance %20 referans kodu ile üyelikte kazancınızın ne olacağını bir örnekle açıklarsak olayı daha iyi kavrayabilirsiniz. Örneğin Binance’e üye olduktan sonra 5.000 TL yatırdınız. Ardından 1 ay boyunca toplam 10 alış 10 da satış işlemi yaptınız. Bu durumda 5.000 TL’lik 20 farklı işlem yaparsınız ve borsada 100.000 TL’lik işlem hacmi yaratmış olursunuz.

 • 100.000 TL’lik yaptığınız işlemde Binance sizden binde 1’e denk gelen 100 TL komisyon alır.
 • %20 referans kodu ile üye olduğunuz takdirde ise 80 TL komisyon ödersiniz.
 • Cüzdanınızda az da olsa BNB coin varsa %25 daha az komisyon ödersiniz. Bu durumda 60 TL komisyon ödemiş olursunuz.

İlk başta 100 TL komisyon öderken referans linkiyle üye olup cüzdanınızda BNB coin bulundurduğunuz için 60 TL komisyon ödemiş oldunuz. “referans → sizinle paylaşılan komisyonlar alanından anlık olarak bugüne kadar ne kadar komisyon indiriminden faydalandığınızı görebilirsiniz.

Binance Referans Kodu İle Kazanma Rehberi

Bir çok kişi görev sitelerindeki vakit alıcı işlemleri yaparak veya video izleyerek küçük miktarlarda kripto para kazanmak için uğraş veriyor. Kripto para kazanmanın en iyi yolu Binance’in affiliate programına katılmaktır. Size tanımlanan komisyon indirim kodunu paylaşarak onlarca BTC kazanabilirsiniz.

Binance Referans Kodu Nasıl Oluşturabilirim?

Binance’e giriş yaptıktan sonra “referans → referans linki oluşturun” yolunu izleyerek öncelikle referans kodu oluşturabilirsiniz. Toplamda oluşturabileceğiniz link sayısı 20’dir.

 • Oluşturabileceğiniz link sayısının fazla olması, linkleri paylaştığınız veya reklam aldığınız platformlardaki geri dönüşleri daha kolay takip edebilmeniz içindir. Örneğin %10-%10 şeklinde 2 adet link oluşturdunuz. Oluşturulan linklerin birini Youtube kanalınızda paylaştınız, diğerini de web sitenizde paylaştınız. Bu durumda her gün hangi linkten kaç kişi üye olmuş bunun takibini yaparak hangi mecraya yoğunlaşabileceğinizi kararlaştırabilirsiniz.

Binance Referans Kodu İle Nasıl Para Kazanabilirim?

Oluşturduğunuz referans linklerini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yapacağı her işlemde size komisyon gelecektir.

 1. Arkadaşlarınızı referans linkinizle üye yapabilirsiniz.
 2. Daha çok referans sayısına ulaşmak için kripto paralarla ilgili videolar çekerek Youtube kanalınıza atabilir ve kanalın açıklama/yorum kısmında referans linkinizi paylaşabilirsiniz.
 3. Instagram, Twitter, Facebook, Reddit, Linkedin gibi sosyal medyalarda kripto paralarla ilgili hesaplar açıp faydalı içeriklerle birlikte referans linkinizi paylaşabilirsiniz.
 4. Web siteniz varsa referans kodunun ne işe yaradığını, Binance’e üyelikte ne gibi bir avantajınızın olacağıyla ilgili bilgiler paylaşıp referans bağlantısını yazının içine ekleyebilirsiniz.
 5. Kripto paralarla ilgili web siteleri veya sosyal medya hesaplarından referans linkinizle üyeliği teşvik etmek amacıyla reklam alabilirsiniz.
 6. Web site açma konusunda yeterince bilgi sahibi değilseniz blogspot, medium.com, steemit.com gibi ücretsiz blog hesapları açarak içerik paylaşımı yapmaya başlayabilirsiniz.

Sabır ve emek her konuda olduğu gibi referans kodu ile para kazanmada bu işin anahtar sözcükleridir. Atalarımızın deyimiyle “Ne kadar ekmek o kadar köfte.” Yani ne kadar çok emek verirseniz o kadar çok referanslı linkinizle üye toplar ve her geçen gün daha fazla para kazanabilirsiniz.

Binance Referans Oranı Nasıl Artar?

Binance’te kullanıcılara %20 standart komisyon oranı tanımlanmaktadır. Siz bu oranın en fazla %10’unu paylaşabilirsiniz. Bu durumda referans linkinizle üye olan kişi en fazla %10 komisyon indiriminden faydalanabilir. Siz de referans linkinizle üye olan kişinin yaptığı işlemlerden %10 komisyon kazanırsınız. Ancak bir web siteniz varsa veya Telegram, Whatsapp gibi uygulamalarda kripto paralarla ilgili hatrı sayılır üye sayısı bulunan bir grubunuz varsa ya da Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, VK gibi yerlerde takipçi/abone sayınız yüksekse vakit kaybetmeden Binance affiliate programına başvuru yapabilirsiniz. Affiliate programına kabul şartları için https://www.unibilgi.net/binance-affiliate-programi-nedir-nasil-basvuru-yapilir/ bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki görselde sağ taraftaki komisyon oranı affiliate programına kabul edilen kişiye aittir. Bu kişinin temel komisyon oranı %41’tir. Bu da daha fazla kazanç anlamı taşır. %20 komisyon indirim oranı sağlayan link paylaşımı yaptığı için daha fazla üye toplayabilme olanağına sahiptir.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu