Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Great deals virüs nasıl silinir?

474 views
Sponsorlu Bağlantılar

bu konumuzda Great deals virüs nasıl silinir? hakkında bilgi vermeye çalışacağım.  Bu ürün bilgisayarımıza pop-up virüsleri olarak söyleyebiliriz. Bu tür virüsler bilgisayarımıza internet üzerinden rast gele indirilen programlar ile , sahte içerikli e-postalar ve sosyal ağ üzerinden sahte link aracılığı ile bulaşırlar.

Great deals virüsünün belirtileri bilgisayarınız yavaşlaması , sizi başka sitelere yönlendirmeleri , tarayıcıların sağından solundan çıkan reklamlar ve sürekli ve belirli zaman aralıklarında sahte uyarlar vermesi diyebiliriz. Bilgisayarımız bu enfeksiyon’dan kurtulmanız deşik yolları vardır aşağıdaki yönergeleri izleyerek nasıl kaldıracağınız hakkında bilgi edinmiş olacaksınız.

Great deals Virüs Nasıl Temizlenir?

İlk önce bilgisayarınıza Microsoft Safeyt Scanner programını indirin ve bu program ile İşletim sistemini güvenli mod’a alarak taratın. Bilgisayarı bu program ile tarattık’dan sonra aşağıdaki adımlar ile kayıt defterini ve bilmediğiniz tarayıcı eklentileri kaldırınız. Bunun için Aşağıdaki yöntemler ile tarayıcınıza bulaşmış bilmediğiniz eklentileri kaldırın.

Eğer Kaldırılması Zor eklentiler ilen Eklenti virüsleri nasıl kaldırılır konusunu inceleyiniz. Bu eklentileri kaldırın ve web tarayıcıları fabrika ayarlarına geri döndürün.

Google Fabrika Ayarları

Mozilla Fabrika Ayarları

Yandex Fabrika Ayarları

Explorer Fabrika Ayarları

Tarayıcıları eski ilk gün gibi yeniden resetleyerek ilk haline geri dönüştürelim. Son olarak Program / Ekle Kaldır bölümünde bilmediğimiz search gibi veya karışık karakterli dgjsds gibi programlar var ise bunları kaldırın.

Arama Tags & Etiket ;

Great deals virüs nasıl silinir ? Great deals virüs nasıl kaldırılır , Great deals virüs, remove Great deals virüs , Great deals virüs Chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın