Sponsorlu Bağlantılar

Twitter’da profilime kim bakmış görünür mü?

3.096 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuz’da Twitter Profilime Kim Bakmış veya Kim Görmüş gibi daha önceden hazırladığım Whatsapp ve İnstagram konularına istinaden twitter içinde yazmaya karar verdim. siz ademocut.com takipçilerinden gelen sorularda da sıkça sorulan twitter profilimi kim gezmiş üzerine açıklamada bulunacağım.

İnternet üzerinden twitter profilime bakanlar , twitter profil resmimi kim bakmış gibi kelimeler ile aradığınızda karşınıza bir çok site gelecektir. Bunlar boş boğazlıktan başka bir şey değildir. Daha önce facebook içinde uygulamalar vardı facebook profilimi gezenleri gör gibi saçma sapan uygulamaları yüklediğinizde sizin adınıza sizin görmediğiniz bir şekilde sayfa beğenileri için kullanılabilir veya reklam yayınlaya biliyorlardı.

Twitter profilime kim bakmış ;

Twitter içinde İnternet üzerinden indirdiğiniz programlar veya web siteleri birer tehlike yaymaktadır. Öyle bir şey olsa twitter gizlilik ilkeleri doğrultusunda asla sizin profilinizi gezenleride ele vermeyecektir. Birde bu tür uygulamaları yüklediğiniz de sizin haberiniz olmadan başka kullanıcıları kendi kendinize takip edeceksiniz beğeni yapacaksınız. Buda söyle bir şey sizin ve başka kullanıcı profillerini kullanarak başkalarına takipçi olarak  para ile satılarak ve sizin idarede’ niz dışında başkalarını takip etmiş olacaksınız. Kısa özetlersek internet üzerinden bulduğunuz program veya site uygulama sayfalarına kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmayın yoksa şifrenizi bir başkasına vermiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın