Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Yardım // Destek // Şikayet Hattı

82.377 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram resimlerinizi ve videolarınızı paylaşacağınız bir mobil uygulamadır. Dünyaca kullanılan popüler olan bu uygulamada binlerce kullanıcı mevcut , instagram yeni gelen güncellemeler ile veya kullanıcıların yaptıkları ihlaller ile bir çok sorunları da yanında getirmektedir.

Bu sorunları giderebilmek için sizlere bilgim dahilinde göndereceğiniz sorunları elimden geldiği kadarı ile doğru cevaplar vermeye çalışacağım bu sorunların başında gelen instagram hesabı nasıl silinir , yorum engeli , beğeni engeli , hesap doğrulama gibi sorular başında gelmektedir.

İnstagram sorunlarınızı instagram yardım merkezinden cevabınızı alabilirsiniz. İnstagram yardım merkezine https://help.instagram.com/ adresinden ulaşarak cevaplarınızı arayabilirsiniz. Burada Yorumlar bölümünden göndereceğiniz soruları , ben ve diğer ziyaretçilerimiz den gelen cevaplar ile karşılığını bulacaksınız. Sorularınızı Sormak ve Cevaplaya bilmek için yorum bölümünden yapabilirsiniz.

İnstagram ile benim doğrudan hiç bir alakam ve ilgim yoktur. Burada sadece yaşanan sorunları sizlerden gelen sorular , bilgiler ve deneyimlerim doğrultusunda sizlere bilgi aktarmaya çalışıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Yardım // Destek // Şikayet Hattı (2.129 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Selam in Aleykum İnstagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum. Dondurulmuş Hesap İnstagram Kullanıcısı Yazıyor Ne Yapmam Gerek İnstagram Ekiplerine Nasıl Ulasa Bilirim. Veya Ala Bilirmiyim Ne Yapmam Gerekiyor

  2. Benim instagramla iligili şöyle bir sorunum var, beni sayfalardan atıyor. Video izliyorum mesela beni o sayfandan atıyor, herşeyi denedim ama çözüm bulmaddım.

    • cihazın işletim sistemini güncelleyin birde bu hata bazen genel bir sorun olarak herkes de görünebilmektedir.

  3. Sifrem ne sekilde oldu bilmiyorum degistirilmis eski numaram kayitli oldugu iconde dogal olarak sms alamiyorum e poata hesabimada dogrulama kod gonderiliyor ama eposta hesabima giriş yapmam icinde kod istiyor oda eski numaram yani ben hesabımı nasil kurtaricam yardım edebilirsiniz sevinirim

1 17 18 19

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın