Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Safeyt Scanner Nedir Kurulumu ve Kullanımı

7.382 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımızda Microsoft Safeyt Scanner programı hakkında bilgi vererek bu programın nasıl kullanıldığı hakkında görsel videolu anlatım şekli ile nasıl kullanıldığı hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Microsoft Safeyt Scanner  bilgisayarınıza bulaşan virüsleri temizlemek için geliştirilmiş , virüs,casus yazılım,kötü amaçlı ve zararlı kodları temizlemek için kullanılan ÜCRETSİZ olarak kullana bileceğiniz bir yazılımdır. Bu program kurulduk dan sonra 10 günlük bir süresi  ile kullanabilirsiniz. Microsoft Safeyt Scanner süresi bittik’den sonra tekrar kullanım için tekrar yükleyerek kullanabilirsiniz. Bu program bir Antivirüs yazılımın yerini almaz.

http://www.microsoft.com/security/scanner/tr-tr/” adresi üzerinden bu yazılımı bilgisayara indirmek sureti ile kullanabilirsiniz. Sizlere hazırladığım video’da kurulum nasıl yapılır? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

 Microsoft Safeyt Scanner Nasıl yüklenir ve Kullanılır ;

microsoft safety scanner bilgisayara bulaşan zararlı kod, adware, malware, tarayücü virüsleri başta olmak üzere çoğu zararlı kodları bilgisayardan sökmeye, kaldırmaya yaramaktadır. Bu yazılım 10 günlük bir süresi vardır bu süre sonra tekrar indirip yüklemek gerekecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın