Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Browser Fabrika Ayarı ( Sıfırlama ) Nasıl Yapılır..

2.240 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda Yandex Browserin nasıl tekrar fabrika ayarı dediğimiz sıfırlamasını nasıl yaparız bunun üzerinde duracağım. Yandex Rus menşei olup aşağı yukarı Chrome benzer açık kaynaklı bir tarayıcıdır.

Biraz karışık gibi görünse de Chrome gibi ayarlarını aynen yapabilirsiniz. Tarayıcılar virüslerden en çok etkilen programlardır. Sizi yönlendirme sayfalarına yönlendirerek sahte arama motorlarını kullanmaya zorlarlar yada kaldırması zor eklentiler ile sizi yorarlar bu yüzen kullandığımız tarayıcıları eski ilk yüklediğimiz gibi Fabrika ayarlarını geri getirmek gerekir.

Peki Yandex Tarayıcı ayarını nasıl fabrika ayarına geri getirebiliriz ?  bu aslında çok kolay yapmamız gereken chrome://settings/   komutunu adres çubuğuna yapıştırıyoruz ve ayarları açıyoruz. Geri kalanı video olarak anlatmak istiyorum. iyi seyirler.

Yandex Tarayıcı ( Browser ) nasıl Sıfırlanır ;

Bu sıfırlama ile Tarayıcınız varsayılan ayarlara geri dönecektir. Tablo ve arama ayarlarını sıfırlarız tüm yüklediğiniz uzantılar devre dışı kalacaktır.tüm favoriler şifreleriniz bu sıfırlama ile silinecektir.

Tag – Etiketler ;

yandex sıfırlama,yandex tarayıcı sıfırlama , yandex tarayıcı resetleme , yandex browser fabrika ayarı , yandex browser sıfırlama , yandex nasıl sıfırlanır .

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın