Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Tarayıcı Nasıl Sıfırlanır?

10.375 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu Yazımızda Google Chrome ayarlarını nasıl ilk yüklediğimiz hale getirir onu anlatacağım , ilk önce aklımıza şöyle bir soru gelebilir Neden Google Chrome ayarlarını sıfırlarız ; Genel bilgisayarlarımıza indirdiğimiz programlar yüzünden google chromenin ayarları değişebilir her web tarayımız olan google chromeyi açtığımızda bir bakmışınız ki anasayfanız değişmiş istemediğiniz bir sayfaya yönlendirilmiş olursunuz .

Bunun Nedeni ise indirdiğiniz program yazılımcımları ile bu sayfaların arasında bir parasal olarak bir bağ vardır reklam bedeli vermişlerdir. sizde böyle istemeden de olsa demo programları ücretsiz programları indirdiğinizde bu yönlendirme sayfalarından etkilenirsiniz. Bu Etkilenmeler Arama Motorlarını Değiştirebilir , Hedef Uzantı uzantıları değiştirerek sizi başka sayfaya yönledirme yapabilir.Uzantı ekleyebilir.

Şimdi Gelelim Google Chrome Ayalarını Nasıl Eski Hale Getirir.

Google Chrome Ayarlarını Sıfırlamak için  chrome://settings/resetProfileSettings  bu link yapıştıra bilir yada aşağı yoldan gidebilirsiniz.

  • Sağ üst kısımda Ayarlar Bölümüne Giriyoruz
  • Gelişmiş Ayarlar Kısmına Giriyoruz
  • Tarayıcı Ayarlarını Sıfırlayın kısmına Basıyoruz

Daha bu butona bastığımızda ise bir uyarı penceresi açılacaktır. Sıfırlama yapmadan önce Hangi ayarlara geri dönüleceği hakkında bilgilendirmeler gelecektir. Sıfırla dediğiniz Google Chrome Ayarlarını geri döneceksiniz. 

 Goolge Chrome Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Arama Tags & Etiket;

chrome sıfırlama, chrome eski ayarlara geri dönme, chrome fabrika ayarları, resetleme chrome, nasıl yapılır, nasıl, sıfırlama windows 10, windows 7, tarayıcı sıfırlama 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Google Chrome Tarayıcı Nasıl Sıfırlanır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın