Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} total ad performance sayfasını kaldırma

4.446 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın yandex , chrome , internet explorer ve mozilla gibi tarayıcılarını indirdiğimiz programlar aracılığı ile bulaşan virüslü eklentiler ile sizi Total Ad Performance sayfasına yönlendiren bu sahte arama motorlarından kurtulmak için iki değişik farklı yol deneyeceğiz. Bunlar aşağıdaki gibi adımları uygularsanız Total Ad Performance kurtulmuş olacaksınız
1-ADIM ;

Total Ad Performance  kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile Total Ad Performance  temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http:// uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

Total Ad Performance nasıl silinir , Total Ad Performance kaldırma , Total Ad Performance  kurtulma , Total Ad Performance  temizleme , removel Total Ad Performance

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} total ad performance sayfasını kaldırma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın