Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yazı] AdwCleaner İndir – AdwCleaner Ne işe Yarar

3.052 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımda AdwCleaner Programı Hakkında bilgi paylaşımı yapacağım. ilk önce AdwCleaner hakkında bilgi vermek istiyorum. AdwCleaner , bilgisayarınıza indirdiğiniz Deneme ( Demo) ,yada ücretsiz programlar indirdiğinizde Tarayıcınıza bulaşan sahte arama motorlarını temizlemek için kullanılır.

Nedir Bu sahte arama motorları derken bilindiği gibi herkesin bildiği arama motorları google, bing, yahoo gibi arama yapabileceğiniz sitelerdir, Bunun yanında iş güzarlar tarafından hazırlanan ve ücretsiz yazılımlar aracılığı ile tarayıcıların yapısını değiştirerek , Web Browser ( Tarayıcıları ) her açtığınızda bu sahte arama motorlarını kullanmanızı zorlayan ve kendi optimasyonları derecesinde arama kayıtlarını getirirler yada Reklam sitelerini getirerek sizin üzerinden para kazanmalarını amaçlayan sitelerdir.

İşte Böyle Tarayıcıları Gasp eden bu arama motorlarını temizlemek için kullanılan son derece kullanışlı bir Programdır.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarınıza AdwCleaner programı indirdik den sonra diğer çalışan programları kapatarak Bu program ile Tarama Yaparak.

adwcleaner scanner

Bilgisayarınızda Registry yerleşen zararlı girdileri işaretleyerek Silebilirsiniz. Bu şekilde Bilgisayarınızın tarayıcılarına yerleşen arama motorlarını ve istenmeyen ToolsBar kaldıracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın