Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} ads by compareItapplication reklam virüsü kaldırma

3.988 views
Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarın tarayıcılarına yerleşen ve internet sayfalarında sık sık reklam gösterimi yapan tarayıcı hijackers ads by compareitapplication nasıl sileriz. bununla ilgili olarak değişik konular mevcut bunlardan kesin çözüm yolunu aşağıdaki adımlarını takip ederek sonuca ulaşa bilirsiniz.
1-ADIM ;

Ads by compareItApplication kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile Ads by compareItApplication  temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde http://www.Ads by compareItApplication  uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra Son Adım olarak Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ; 

Ads by compareItApplication nasıl silinir , Ads by compareItApplication  nasıl silinir , Ads by compareItApplication kaldırma , Ads by compareItApplication temizleme , removel Ads by compareItApplication

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} ads by compareItapplication reklam virüsü kaldırma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın