Sponsorlu Bağlantılar

kijojo.com nasıl kaldırılır?

499 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome , Yandex , Firefox ve Explorer gibi Tarayıcıları etkileyen ve Ücretsiz yazılımları bilgisayara yüklerken düzgün yüklememekten kaynaklı olarak tarayıcıları gasp eden bu hijackers kijojo.com ve una benzer siteler , tarayıcınızı her kullandığınızda sizi kijojo.com yönlendirirler böylece gitmek istediğiniz veya kullanmak istediğiniz site yerine bu arama motorlarını kullanmış olursunuz. Bu zamanla bilgisayarların yavaşlamasına kadar sebep olur . Bu konumuzda kijojo.com Nasıl Silinir konusu üzerinde duracağız.

kijojo.com nasıl kaldırılır?

Bunun için el ile veya program kullanarak kaldırma yolunu deneyeceğiz aşağıdaki konular size yardımcı olacaktır.
1-ADIM ;

kijojo.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile kijojo.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde http://www kijojo.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

kijojo.com nasıl silinir , kijojo.com chrome , kijojo.com virüs Windows 7 , kijojo.com nasıl temizlenir , kijojo.com kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın