Sponsorlu Bağlantılar

iemoji ampxsearch.com arama motoru kaldırma

360 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sahte arama motorlarından iemoji ampxsearch com nasıl kaldırılır? Bu konuda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bilgisayara yüklediğimiz ücretsiz yazılımlar, deneme yazılımları tarafından yüklendiğinde en çok etkilenen bilgisayar yazılımı tarayıcılardır.

Safari, Chrome, Explorer, Moziila ve diğer tarayıcıların yapısını kolaylıkla etkileyen bu arama motorları tarayıcı kullandığınız da sizi iemoji ampxsearch com arama motorunu veya buna benzer diğer arama motorlarını kullanmaya zorlarlar.

Tarayıcıdan iemoji ampxsearch com silmek ve bildiğimiz Google ya da başka bir arama motorunu kullanmak için aşağıda vereceğimiz çözüm yollarını deneyeceğiz.

Şimdi gelelim iemoji ampxsearch com arama motorunu nasıl temizleriz? Bunu vereceğimiz konu da çözümü vereceğiz.

iemoji ampxsearch com silme ;

Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

iemoji ampxsearch com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile iemoji ampxsearch com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde http://iemoji ampxsearch com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın