Sponsorlu Bağlantılar

e-mail adresi kime ait nasıl öğrenme

4.715 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda meraklı olanlar için e mail adresi kime ait , bu e-posta adresinin sahibini öğrenme gibi meraklı olduğumuz ve araştırma yaptığımız bir konuda sizlerle bu konuyu araştıracağız.

mail adresi kime ait çok sorulan sorulara cevap arayacağız. Size gelen bir e-posta’da merak uyandıran yada şüpheli mesajlar geldiğin de bu e-posta adresi kime ait olduğunu hemen araştırmaya gireriz sahibi, kime ait olduğu belki sizin için önemlidir.

mail adresi kime ait nasıl bulunur?

Bu merak ettiğiniz be kime ait olduğunu bulma konusunda bir eklenti’den öğrenme konusunda ipuçları size verebileceğini söyleyebilir. Tabi bu yüzde yüz bir işlem değil bu eklenti’de size gelen şüpheli sahipsiz email adresi ile bağlanmış sosyal ağlardan yola çıkarak bulabilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/vibe-now-fullcontact/dbnookjgoaaelhciadikaadnkgmiamei”  adresinden yararlanarak tarayıcınıza bu eklenti kurunuz. Linkedin Arama, Facebook Araması, Twitter Arama ve diğer sosyal ağlarda üyeliği varsa size mail adresinin kime ait öğrenme de yardımcı olacaktır.

Bu e-posta adresi ile bağlı tüm sosyal ağ hesaplarında üyeliği varsa size kime ait olduğunu öğrenmede yardımcı olacaktır. Bu eklentiyi kullanabilmek için “https://vibeapp.co/#/register” adresi üzerinden kayıt olmanız gerekecektir.

Yukarıda ipucu dışında mail adresi kime ait bunu öğrenmek için Google arama motoruna “e-posta@mail.com” gibi tırnak içinde arama yaptırarak bir yerde herhangi bir konu paylaşımı var mı? bunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca Facebook arama yerine mail adresini yazarak kayıtlı ile bu alandan tespit edebilirsiniz. Ama sahte bir mail adresi kullanıyorsa ve kendi gerçek ismi ile değilde fake hesapla bilgi girdiyse bunun tahminleri size kalmış olacaktır. Umarım mail kime ait tespit etme konusunda yardımımız dokunmuştur.

Bu konuda sizlerin sorusu varsa yorumlar kısmından tarafımıza soruları göndererek cevap vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın