Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} yessearches.com sayfası nasıl kaldırılır ?

701 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara indirdiğiniz ücretsiz programları yüklerken dikkat etmeden bilinçsiz bir şekilde yüklediğinizde üçün parti yazılımları da yükleyebilir . Böylece yüklediğiniz üçüncü parti yazılımların ilk başta etkileyeceği yer tarayıcılardır. Tarayıcılara sahte arama motorları bulaşarak sizi yessearches.com ve buna benzer sahte arama motorlarına yönlendirirler.

yessearches.com yönlendirme sayfasını nasıl sileriz , konulu anlatımda aşağıdaki adımları uyguladığınızda kurtulacaksınız.

yessearches.com nasıl silinir ?

Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

yessearches.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile yessearches.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde “http://yessearches.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra Son Adım olarak Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

yessearches.com virüs

yessearches.com nasıl temizlenir

Arama Tags & Etiket ;

yessearches.com nasıl silinir , yessearches.com virüs , removel yessearches.com , yessearches.com chrome , yessearches.com kurtulma , yessearches.com nasıl temizlenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın