Sponsorlu Bağlantılar

Youtube Video Bulanıklaştırma Özelliği

1.212 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Youtube video sansürleme , bulanıklık verme özelliği hakkında bilgi vereceğim. Çektiğiniz videoları Youtube kanalınızda yayınlamak isteyebilirsiniz fakat bu video içerisinde istemediğiniz anlık kareleri sansürleyerek yayınlamayı istediğinizde tamda burada Youtube yeni özelliği olan istediğiniz bir alan üzerinde uygulama yaparak bulanıklaştırma yaparak kapatabilirsiniz.

Yüklediğiniz geriye dönük videolar üzerinde’de bu istenmeyen finansal bilgiler , plaka , bazı veriler , adres numarası , telefon numarası hatta en önemlisi kişinin yüzünü veya tamamını kapatarak gizlilik haklarına uyabilirsiniz. Youtube blur özelliği’de diyebileceğimiz bu özellik nasıl kullanılır ?

YOUTUBE BLUR

İstediğiniz bir resmin üzerine bir kare ekliyorsunuz , Youtube o objenin hareketini algılayarak hareketi takip etmesini sağlıyor Blurring Effects olarak adlandırılan bu özellik , Youtube Araçlar kısmından video düzenleyebiliyorsunuz. Bulanıklığın ne zaman başlayacağı biteceği zamanlamasını ayarlamanız mümkündür.

Arama Tags & Etiket ;

sansür , bulanık , blur aracı , youtobe video aracı , youtube video edit , bulanıklaştırma , nasıl , blur , youtube blurring , sansürleme , yüz gizleme , yüz kapatma , bilgileri gizleme , kişilik ihlali , araç plaka gizleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın