İpUçları

{Çözüm} viceice.com reklam sayfasını kaldırma

{Çözüm} viceice.com reklam sayfasını kaldırma

Merhabalar bu konumuzda Chrome , Yandex , Mozilla , İ.explorer gibi tarayıcımıza yerleşen viceice.com arama motoru nasıl silinir bunun hakkında bilgi paylaşımı yapacağım. Bu reklam virüsleri veya diğer adı ile hijackers , tarayıcı gasbı olan viceice.com ; bilgisayarımıza ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşırlar ve sizi tarayıcı kullandığınızda sizi bu arama motorlarına yönlendirirler . viceice.com nasıl temizlenir bununla ilgili olarak aşağıdaki adımları uyguladığınızda  kurtulmuş olacaksınız.
1-ADIM ;

viceice.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile viceice.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www.viceice.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama & Tags Etiketler ;

viceice.com nasıl silinir , viceice.com kaldırma , viceice.com reklam virüsü , viceice.com temizleme , viceice.com nasıl temizlenir

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL