Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Grup Sohbetlerine Zil Tonu Atama

1.559 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da gelen son güncelleme ile kişilere verebileceğiniz özel zil sesi ile mesajların kimden geldiğini artık tahmin edebilirsiniz. Bununla birlikte kişilere verebilen bildirim tonu ile birlikte oluşturulan grup’larada farklı melodi sesi ataya bilirsiniz.

Bunu yapmak oldukça kolay ve basit grup bildirim mesajı nasıl ayarlanır hemen anlatmaya geçelim.

Whatsapp  grup ile yazıştığınız pencereyi açıyoruz pencere üzerinde bulunan grup adı ve grup’daki kişilerin bulunduğu kişileri gösteren pencereye bir kere dokunuyoruz.

whatsapp grup mesajı

daha sonra burada grup’da bulunan kişileri , medyaları göster , son konumlar , Özel bildirimler  ve sessiz yazan bir menü gelecektir.

whatsapp grup mesaj bildirimi

 

Burada yapmanız gereken özel bildirimler kısmına bir kere dokunarak seçeceğiniz zil tonu ile grup mesajlarına özel olarak zil tonu atamış olacaksınız. Bunu diğer gruplara ayrı ayrı atayarak mesajlarınızı hangi grup’dan geldiğini telefona bakmadan tahmin etmiş olacaksınız. Umarım işinize yarayan bir özellik olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın