Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Nasıl ( Reset ) Sıfırlanır?

1.612 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar , Microsoft yeni işletim sistemi Windows 10 yakın bir zamanda yayınlandı , bununla birlikte Windows 7 hızı ve Windows 8 görselliğinin bir melez çalışması olan ( bana göre ) Windows 10 , yanında bir çok sorunları ve hatalarında birlikte getirdi.

bununla ilgili olarak sizlerden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyorum. Bu konumuzda Windows 10 işletim sistemi nasıl sıfırlanır yani fabrika ayarlarına geri getirilir bununla ilgili olarak bilgi vermek istiyorum.

Eğer Windows 10 ile ilgili olarak sık sık hatalar ile karşılaşıldığında fabrika ayarlarına yani sıfırlama yapabilirsiniz. Windows 10 eski ayarlarına nasıl geri getirilir ? şimdi aşağıdaki adımları takip edelim.

Video Anlatım :

Resimli Anlatım : 

Başlat >> Ayarlar >> Hızlı işlem Merkezi ( bildirimler ) >> Tüm ayarlar adımlarını takip edelim.

Başlat >> Ayarlar >> Update & Securty >> Kurtarma adımlarını takip ediyoruz.

windows 10 sıfırlama

 

Güncelleme ve güvenlik ayarlarını takip ederek kurtarma menüsü seçiyoruz. Bu adımlarını takip ettikten sonra Başlayın Adımını seçiyoruz. Daha sonra size farklı bir menüye getiriyor buraya’da dosyaları silerek tamamen sıfırlayacağını söyleyen menü seçerek fabrika ayarlarına geri getiriyoruz.

windows 10 sıfırlama

 

Her şeyi kaldırın ve Windows’u yeniden yükleyin bu adım üzerinden başlayın butonu ile Windows 10 üzerinde kurulu programları silerek fabrika ayarlarına geri alabiliyorsunuz.

Arama Tags & Etiket;

Windows 10 Fabrika ayarlarına geri alma , Windows 10 sıfırlama , Windows 10 resetleme , Windows 10 nasıl sıfırlanır , Windows 10 ilk ayarlarına geri alma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın