Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} search.mymapsxp.com sayfasını kaldırma

339 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını etkileyen bu tarayıcı gasbı Hijackers search.mymapsxp.com bilgisayarımıza yüklenen deneme veya ücretsiz yazılımlar ile bulaşır. Bulaştıkları an itibari ile tarayıcı açtığınızda sizi search.mymapsxp.com sayfasına yönlendirir ve bu sayfayı kullanmaya zorlar bu zaman ile bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep verir Peki Bilgisayarımızın tarayıcılarını gasp eden search.mymapsxp.com nasıl sileriz bununla ilgili olarak aşağıdaki adımları izleyelim.

1-ADIM ;

search.mymapsxp.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile search.mymapsxp.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://search.mymapsxp.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ; 

search.mymapsxp.com nasıl silinir , remove search.mymapsxp.com , search.mymapsxp.com kurtulma , search.mymapsxp.com kaldırma , search.mymapsxp.com temizleme , search.mymapsxp.com nasıl temizleyecğiz , search.mymapsxp.com chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın