Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} view.contextualyield.com sayfasını kaldırma

406 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yandex , Chrome , Mozilla , Explorer gibi tarayıcıları gasp eden tarayıcı hijakers olan view.contextualyield.com yönlendirme sayfası bilgisayarımız yüklediğimiz ücretsiz yazılımlar ve deneme yazılımları ile bulaşır ve bilgisayarımızın kayıt defterine yerleşir . Böylece siz tarayıcı açtığınızda sizi view.contextualyield.com sayfasına ve bir başka reklam sitesine yönlendirir view.contextualyield.com kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyerek kurtulabilirsiniz.

1-ADIM ;

view.contextualyield.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile view.contextualyield.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde view.contextualyield.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Etiket & Tags : 

view.contextualyield.com kaldırma , view.contextualyield.com nasıl silinir , view.contextualyield.com kurtulma , view.contextualyield.com temizleme , view.contextualyield.com virüs , remove view.contextualyield.com

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın