Network

Kablosuz {Wifi} Ağ’a Bağlanınca Kendiliğinden Kapanır?

Kablosuz {Wifi} Ağ’a Bağlanınca Kendiliğinden Kapanır?

Kim : Hüseyin

Soru Gönder : İyi çalışmalar. Elimde Casper 8080 model bir bilgisayar bulunuyor.Kablosuz ağa buluyor ve bağlandığım anda mavi ekran gelerek bilgisayarınız zararlı falan bir şeyler yazıp hata vererek kapanıyor.Acaba nedeni yazılımsal mı donanımsal mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar.

Cevap : Merhaba Hüseyin , bilgisayarınızda donatımsal bir hata yaşıyorsunuz anladığım kadarı ile. Bilgisayarınızın wifi kablosuz adaptör kartının sürücülerini kaldırınız.

Daha sonra bilgisayarınızın kablosuz bağlantı adaptörü ( bağdaştırıcısı ) bir başka bilgisayar aracılığı ile veya kablolu ethernet bağlantı ile bağlayın ve sürücünüzü güncel versiyon ile değiştiriniz. Eğer aynı sorun devam ediyor ise adaptörünüz de bir sıkıntı vardır. Bu sefer yakın bir servise adaptörünüzü kontrol ettiriniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL