Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} respectsale reklam virüsü nasıl silinir?

406 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda respectsale reklam virüsü nasıl silinir bunun üzerinde duracağım. Her zamanki gibi bilgisayarımıza bulaşan bu reklam virüsü bilgisayarımıza yüklediğimiz ücretsiz yazılımlar tarafından bulaşarak tarayıcının yapısını etkiler sizi her defasında sayfaların sağında veya solunda reklam görmenizi sağlar veya bir başka siteye yönlendirirler . Bu zamanla bilgisayarınız yavaşlamasına sebep olur ve aynı zamanda sizin sayenizde bu virüs yazanların para kazanmasına aracı etmiş olursunuz. Respectsale nasıl temizlenir bunun için iki farklı yol var bunları sırası ile uygulaya bilirsiniz.

Respectsale’den Nasıl Kurtulur?

1-ADIM ;

Respectsale kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile Respectsale temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın