Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} wshbhck.importedwine.club nasıl silinir?

672 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yönlendirme sayfaları veya diğer adı ile hijackers bilgisayarımızda sörf ederken , İnternet üzerinden indirdiğimiz programlar ile bulaşır ve virüs olarak tarayıcıyı gasp ederler bunları kaldırması oldukça zordur aslında zor değildir biraz uğraştırır bu tarayıcı reklam virüsü olan wshbhck.importedwine.club ‘de bunlardan biridir. Sayfanızı gasp ederek sizden para talep edebilirler.

importedwine club

Bu yüzden İnternet üzerinden yüklediğiniz programlara Dikkat ediniz. Virüslü sayfaları kaldırmak için  aşağıdaki adımları uygulamak gerecektir. Şimdi bu adımları takip edelim.

wshbhck.importedwine.club nasıl silinir?

1-ADIM ;

wshbhck.importedwine.club  kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile wshbhck.importedwine.club temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http:// wshbhck. importedwine.club  uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama tags & Etiket ; 

wshbhck.importedwine.club nasıl silinir , wshbhck.importedwine.club nasıl Kaldırılır , wshbhck.importedwine.club Temizleme , wshbhck.importedwine.club Virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın