Sponsorlu Bağlantılar

Apple Son Bombasını Patlattı..!

476 views
Sponsorlu Bağlantılar

Apple Son bombası yeni ürün Apple Pencil  , İpad Pro için geliştirilmiş Apple Pencil daha hassas dokunuşlara sahip olabilir en küçük tek bir pixcel’de bile efeckt sağlayabilirsiniz.

apple pencil

Daha Fazlasını isteyeceğiniz bu üründe resim üzerinde çalışmalar veya resimler yapabileceğiniz gibi eskiz üzerinde çalışmalarınızı’da yapabileceksiniz. Diğer araçlardan farkı ışık hızında tepki vermesidir. Çizim yapmaya başladığınızda çizdiğin süre çok kısa olduğu için hiç farkına varamayacaksınız. İstediğiniz Kalınlıkta çizim yapabilmek için kalemi bastırmanız yeterli olacaktır.

Kalın çizgiler için bastırarak , hafif çizgiler için ufak dokunuşlar yapmanız yeterli olacaktır. Gölgelendirme vermek için kalemi yatırarak çizmeniz yeterli olacaktır. Siyah kurşun kalem gibi gölgelendirme yapabileceğiniz bir üründür.

apple pencil şarj

Pencil kalemi şarj etmek için kapağını çıkararak İpad Pro bağlamanız yeterli olacaktır. 15 saniye ile 30 Dakikalık bir kullanım yapabilirsiniz. Bu ürünü Notlar kısmında Tükenmez Kalem şeklinde kullanma imkanı vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın