Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} anasayfam.tamindir nasıl silinir?

636 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir ziyaretçimiz tarafından gönderilen soru’da tamindir üzerinden indirilen bir programı kurduktan sonra tarayıcıların ana sayfa ayarı değişerek sizi bu sayfaya yönlendiren tarayıcı gasbı olarak bilinen hijackers , genelde bu tür programların bilinç bir şekilde kurulumu esnasında bulaşırlar. anasayfam.tamindir ve buna benzer tarayıcı yönlendirmeleri nasıl kaldırabiliriz konusuna gelince önceki konularda olduğu gibi uygulama metot aynıdır. iki farklı yol ile bu tarayıcı hijackers kaldıracağız.

anasayfam.tamindir nasıl kaldırılır ?

Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

anasayfam.tamindir kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile anasayfam.tamindir temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www.anasayfam.tamindir uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiketler ;

anasayfam.tamindir nasıl temizlenir , anasayfam.tamindir nasıl silinir , anasayfam.tamindir kurtulma , anasayfam.tamindir chrome , anasayfam.tamindir nasıl kaldırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın