Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} adyourexchange.com yönlendirme sayfası kaldırma

1.025 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu konumuzda adbirdie virüsü ve adyourexchange.com yönlendirme sayfalarını nasıl sileriz bununla ilgili olarak paylaşım yapacağım. İlk önce adbirdie virüsü ve adyourexchange.com nasıl bilgisayarımıza yerleşir bunun hakkında bilgi vereyim .

Bilgisayarımıza İnternet sayfalarından indirdiğimiz  ve virüslü siteleri ziyaret ettiğimizde zorla yüklenen ve ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bilgisayarımıza bulaşırlar daha sonra bilgisayarımızın tarayıcılarını gasp ederek sizi zorla bu sayfalara yönlendirirler.

Adbirdie Virüsü ve adyourexchange.com Yönlendirme sayfasından Nasıl Kaldırılır ?

1-Adım ;

Bilgisayarımızın tarayıcılarını işgal eden bu yönlendirme sayfalarını Kayıt defterinin’den temizleyerek başlayacağız bunun için daha önce hazırladığım aramasayfam için video izleyerek aynen adyourexchange.com için uygulayacağız , uygulama metot aynıdır. sadece bu video’da aramasayfam yerine adyourexchange.com yazarak kayıt defterin’den bularak silmeniz ve google olarak düzenlemeniz olacaktır.

2-ADIM ;

Bu adımda bilgisayarımıza AdwCleaner Programını kuracağız bu program ile bilgisayarımızın derinlenmesine temizliğini yaparak tarayıcılarımızı temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

Bilgisayarımızı AdwCleaner programı ile tarattık’dan sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar hakkında bir rapor verecektir.

adw

 

Bilgisayarımız yeniden başladık’dan sonra bilgisayarımızda bulunan Google – Yandex – Exploer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne gireceğiz. Bunu tüm tarayıcılarımız’da yapacağız.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef kısmında gördüğünüz farklı uzantıyı yani http://adyourexchange.com uzantılarını tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz.

Unutmayınız bunu tüm tarayıcılardan kaldıracağız Sonraki adım tarayıcıları eski ayarlarına yani fabrika ayarlarına geri getireceğiz . Bunu aşağıdaki konu başlıklarından inceleyebilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Son Adım ise Bilgisayarımızın Ana Sayfalarını Google veya bir başka sitelere ayarlayacağız . Bundan sonraki yönlendirme sayfalarınıda bu metot ile temizleyebiliriz. Geçmiş olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın