Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} Program Kalıntıları Nasıl Temizlenir

8.055 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuz’da Artık program kalıntılarını nasıl temizleriz bunun hakkında bilgi paylaşımı yapacağım. Daha öncelerden kaldırılması zor programları nasıl kaldırabiliriz konusunu https://ademocut.com/bilgisayardaki-zor-programlari-nasil-kaldirilir-unistall-edilir/  buradaki konulardan işlemiştik.  bilgisayarda programı kaldırırken tam olarak dosyaları kaldırmamış olabilirsiniz sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bilmeyenler için Programlar Nasıl Kaldırılır ?

Bununla ilgili olarak Bilgisayarımızda zor programlar nasıl konusu inceleyebilirsiniz programları kaldırdık ve arkada artık dosyalar oluşur bu artık dosyalar Genelde Kayıt Defteri üzerinde oluştuğu için bunları üçüncü parti yazılım ile temizlemek veya manuel olarak temizlemek gerekir manuel olarak temizlemek biraz uğraştıracağı için en iyi program olarak Ccleaner Programı yardımı ile bu işi yapacağız.

Ccleaner Programı İndirmek için Buradan 

Bu programı İndirdikten sonra Nasıl kullanacağımız hakkın’da aşağıdaki video sizlere yardımcı olacaktır.

* Diğer bir adım bilgisayarınızın kayıt defteri içerisinde kalan program kalıntılarıdır. Bu kalıntıları bulabilmek için aşağıdaki kayıt defteri adımlarını takip ediniz.

HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex\ContextMenuHandlers

Bu adımları izlediğinizde Kaldırmak istediğiniz programın ismini buluyorsunuz ve buradan siliyorsunuz. Bundan sonra artık programları temizlemiş olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ; 

Program Kalıntıları nasıl temizlenir , Artık dosyalar nasıl silinir , Artık Program Kalıntıları

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} Program Kalıntıları Nasıl Temizlenir (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın