Sponsorlu Bağlantılar

{Video} WordPress Yüklü Tema Nasıl Silinir?

1.433 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda WordPress için hazır yüklü tema kullananlar ve daha sonra gelişmiş bir tema kullanmaya geçenler için wordpress üzerinde yüklü eski hazır temaları nasıl kaldıracağız bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. WordPress kurduğunuzda üzerinde hazır olarak yüklü gelen 4-5 tane tema gelmektedir. Bunlardan birini ilk başta seçebilirsiniz daha sonra ücretli bir tema satın aldığınızda bunlara veya kullanmadığınız eski temalara ihtiyaç kalmayacaktır.

Bu temalar zaman ile güncelleme geldiğinde “güncelle var” gözünüze batıp duracaktır. Kullanmadığınız bir temayı yer işgal etmesin diye kaldırmayı düşünebilirsiniz . Temayı nasıl sileriz bununla ilgili olarak hemen bir kısa ipucu vererek sizlere yardımcı olacağım.

WordPress Tema ( Theme ) Nasıl Silinir Video Anlatım ;

WordPress Admin Paneli > Görünüm > Temalar adımını seçiyoruz ve WordPress üzerinde yüklü temalarımızı görüyoruz . Eğer Kullandığımız bir temayı silecek isek bir başka temayı aktif etmemiz gerekecektir unutmayınız. Sileceğimiz Tema üzerine Geliyoruz

wordpress tema kaldırma

 

Üzerine Geldiğimiz Tema’da Tema Detayları belirecektir. Tema Detaylarını seçiyoruz ve açılan pencere içerisinde sağ alt köşe’de SİL butonu gelecektir. Buraya basıyoruz size bir uyarı gelecek tamam veya iptal ile ilgili eğer işlemi iptal etmek isterseniz iptal ile geri dönebilirsiniz Silmek için Tamam basarak temayı silmiş oluyorsunuz.

WORDPRESS TEMA NASIL YÜKLENİR HEMEN BURADAN İNCELE

ayrıca yukarıda konu başlığını inceleyerek wordpress için satın aldığınız veya zipli bir tema nasıl yüklenir konusunu inceleyerek konuyu tamamlamış olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın