Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} 123.sogou.com sayfasını kaldırma

1.008 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet sayfasında sörf yaparken  girdiğiniz veya bilgisayarınıza indirdiğiniz bir ücretsiz yazılım aracılığı ile Google Chrome , Yandex , Mozilla-Firefox , Explorer gibi tarayıcıları etkileyen ve bu tarayıcılarını açtığınızda sizi  ‘123.sogou.com’  sayfalarına yönlendiren bu virüslü sayfayı nasıl kaldırabiliriz ?

123.sogou.com Kaldırma

Bilgisayarımızda tarayıcıları kolaylıkla etkileyen bu tarayıcı gasbı , hijackers kaldırmak , kurtulmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.
1-ADIM ;

123.sogou.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile 123.sogou.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde ‘http://123.sogou.com‘ uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket

123.sogou.com nasıl silinir , 123.sogou.com virüs , 123.sogou.com nasıl temizlenir , 123.sogou.com kurtulma , 123.sogou.com windows 10 ,  removel 123.sogou.com

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın