Sponsorlu Bağlantılar

Elektrik Forum

744 views
Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik dediğimizde artık her alanda , yaşamımızda  karşımıza çıkmaktadır. Günlük Hayatımız’da ilgi alanımız elektronik dahi olmasa bile uğraş olarak , hobi olarak bile ilgilenebiliyoruz. Okul hayatımızda İnternet üzerinden araştırdığımız bir çok dökümanın olmasına karşın bulduğumuz çoğu kalitesiz ve işlevsiz arşiv dökümanlardır.

Bu tür sorunları ve arayış  amaçların’dan  yola çıkarak bir birikimlerimizi paylaşacağımız bir site yapmaya karar verdik. Bu siteyi yapmamızın önemli amaç ve sebebi yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi artık aktarmanın gerektiğine inandık ve kar amacı gütmeden tamamı ücretsiz paylaşımlarda bulunarak tamamen hizmet amaçlıdır. İsteyen  herkesin elindeki hazır devrelerle ilgili elektronik devreler hakkında sorunları ve bilgi birikimlerini  paylaşıp anında geri dönüşler alabilir veya bilgi birikimlerini bizimle paylaşıp (konu altında kendi ismini kullanarak) sitemizi zenginleştirebilir. Projemizi sadece bir site olarak değil bir paylaşım platformu olarak düşündük. Sizde bu oluşumun içinde olmak ve katkı sağlamanızı isteyerek  sitemizi ziyaret edin.
İşte bu noktada Elektrik-Elektronik alanında bir çok bilgiyi bulabileceğiniz, güncelliğini yitirmemiş yüzlerce elektronik devreyi ve bilgilere sahip olmak için  elektrikforum.net te bulabilirsiniz.
Üniversite , lise düzeyinde ,tez araştırmalarında, ödev konularında ve ayrıca hobi devreleri ile size direkt olarak yardımcı olabilecek bir site olarak yardımcı olacağız.
Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz, hobi amacıyla yapmak isteyebileceğiniz bir çok elektronik devreyi elektrikforum.net te bulabilirsiniz. Gelin sizde bu site üzerinde yerinizi almak için , bir parçası olmak için katkınızı bekliyoruz. Kaynak : http://elektrikforum.net

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın