Kocaeli Seo Hizmetleri

 • 28 Kasım 2021
 • 109 kez görüntülendi.
Kocaeli Seo Hizmetleri

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber, her alanda hizmet sunan web siteleri ortaya çıktı. Bu web sitelerinin rakiplerinin önüne geçmesi için yapmaları gereken bir dizi işlem var. Bunlar seo hizmeti olarak adlandırılıyor.

Bu konuda talebin artmasına paralel olarak, hizmet sunan firma sayısı da arttı. Genç, yetenekli ve her biri alanında uzman bir ekiple faaliyet göstermekte olan seopix en güncel SEO çözümlerini sunuyor. Kocaeli merkezli bir firma olan Seopix Kocaeli Seo hizmeti ile bulunduğu çevrede hizmetlerini sürdürmektedir.

SEO çalışmalarında güncellik son derece önemlidir. Firma, bunu biliyor ve arama motorlarının yeniliklerini yakından takip ederek, müşterilerine faydalı olmayı başarıyor. Online ortamda, yeni ziyaretçiler ve çok daha görünür bir web sitesi herkesin hayalidir. Bu sebeple, firma, çok talep görüyor ve bu kişilere kaliteli hizmet sunmasıyla fark yaratıyor. Kurumsal Seo ve E-Ticaret Çözümleriniz için Seopix ile mutlaka görüşün

Seo Kavramının Önemi

SEO, Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Genellikle, kavramın İngilizcesinin kısaltılmışı olan SEO kelimesi kullanılır. İnternette yüzlerce rakip arasından sıyrılmak ve dikkat çekmek için arama motoru optimizasyonu hayati öneme sahiptir. Kullanıcı, arama motorunda bir kelime aradığında, o sorguya en doğru karşılığı veren sonuçlar listeleniyor.

İşte, tüm amaç, sonuçlar arasında yer alabilmektir. Arama sonuçlarında yer almak ve mümkünse en üst sıralarda çıkabilmek. SEO, bu noktada yapılan çabaların tamamını kapsar. Son derece kapsamlı ve uzun bir çalışmadır. Web sitesi, yayında olduğu sürece SEO çalışmaları son bulmaz. Bu bakımdan SEO dinamik bir süreçtir. Web sitesinde hissedilir bir fark görmek isteyenler için en doğru adres seopix oluyor. Firma, müşterileri için en doğru analizleri yaparak, en etkili çalışmaları yapabiliyor.

Seo Hizmetleri Nelerdir?

SEO’nun çok kapsamlı olduğunu belirttik. Bu kapsamlı çalışma, daha iyi anlaşılması için genelde iki kısımda ele alınır;

 • Site İçi SEO
 • Site Dışı SEO

 

Site İçi SEO, toplam SEO çalışmasının yaklaşık %70’sini kapsar. Yani, site içi çalışmalar, hem daha fazla hem de daha önemlidir.

 • İçerik kontrolü
 • Başlık etiketleri
 • Meta keyword kontrolü
 • Anahtar kelime kontrolü
 • Resim optimizasyonu
 • İç linklemeler
 • Bozuk ve zayıf sayfaların yönlendirilmesi

Görüldüğü gibi, site içinde yapacak birçok iş vardır. Bu işler, sitenin sağlıklı bir şekilde çalışıp çalışmadığını gösterir ve arama motoru bakımından önemli bir kriterdir.

Site Dışı SEO çalışmaları ise, daha ziyade sitenin online ortamda tanıtılmasını amaçlayan çalışmalardır. Bu kısımda, sosyal medya linkleri önemlidir. Bunlar kadar önemli olan ise dış bağlantılar veya yaygın kullanımıyla backlinkler’dir. Başarılı bir seo hizmeti iç ve dış SEO çalışmasını da gerektiği gibi yerine getirir.

Seo Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Web sitesinin temel amacı para kazanmaktır. Bunun için arama motorunda bilinir olması gereklidir. Bunu sürekli reklam vererek yapabilmesi son derece zordur. Bu, Google yönergelerine uyarak gerçekleştirilebilir.

Google yönergelerine uyan veya başka bir deyişle SEO uyumlu bir web sitesi, çok fazla ziyaretçi çekecektir. Çok fazla ziyaretçi ise çok fazla kazanç anlamına gelir. Bundan dolayı, küçük veya büyük tüm web siteleri için seo hizmeti oldukça önemlidir. SEO hizmeti alan web sitesi için her şey berraklaşır.

Web sitesi, ne yaptığını bilerek ilerlemeye başlar. Bilindiği gibi, SEO ilk olarak, analizle başlıyor. Bu analizle, sitenin mevcut durumunun ne olduğu, eksiklerinin neler olduğu görülür. Bir sonraki aşamada, hedef kelime analizi yapılır. Bunlara ek olarak, rakip analizi yapılır.

Bir web sitesinin gelişebilmesi ve hatta hayatta kalabilmesi için rakiplerinin neler yaptığına dikkatle bakması gereklidir. Firma, müşterisi adına SWOT analiziyle rakiplerin artı ve eksi yönlerini tespit ediyor. Rakip analizi, SEO stratejisi oluşturmak için önemlidir. Bu üç aşamayı sıralamak gerekirse;

 • Mevcut durumun tespiti
 • Anahtar kelime analizi
 • Rakip analizi

Firma, bu aşamalardan sonra, müşterisine detaylı bir rapor sunuyor. Bu raporda yapılması gerekenler ve izlenmesi tavsiye edilen yol haritası yer alıyor. Müşteri, seopix tarafından belirlenen stratejiyi görüyor ve her aşamasında bilgi sahibi olabiliyor. Firma, etkili ve şeffaf bir SEO çalışması hizmeti sunuyor.

 

Profesyonel Seo Hizmeti İçin Seopix!

Dijital pazarlama ajansı olarak, 2018 yılında faaliyetlerine başlayan seopix, aradan geçen yıllarda ciddi bir mesafe kat etmeyi başardı. Firma, müşterilerinin markaları için hissettikleri hassasiyeti paylaşıyor. Müşterilerinin online ortamda en doğru şekilde var olmaları adına stratejiler geliştiriyor.

Firmanın müşterileri, SEO çalışmalarından önce ve sonra ne durumda olduklarını görebiliyor ve ölçümlerle aradaki farkı tespit edebiliyorlar. Firma, müşterisinin web sitesini Google ile uyumlu hale getirirken, aynı zamanda dijital ortamda bilinen bir marka olmasını sağlamayı amaçlıyor.

Müşteriler, ayrıntılı raporlarda aradığı tüm bilgileri bulabiliyorlar. Uzman ekiple yoluna tam gaz devam eden firma, her bütçeye ve her beklentiye uygun hizmet sunabiliyor. Müşteri, çok daha uzun süreli ve detaylı bir çalışma istiyorsa, bunu yapıyor. Ancak, web sitesinde belirli sorunların çözülmesini istiyorsa, bunun için de firmadan destek alabiliyor. Firma, kaliteli, güvenilir ve profesyonel seo hizmeti almak isteyenlerin başvurularını bekliyor.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu