Sponsorlu Bağlantılar

Bitmotion tab.com arama motoru kaldırma

318 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara virüslerin girmesiyle en çabuk ve kolay şekilde etkilenecek program ya da yazılımlar tarayıcılardır. Bilgisayara ücretsiz indirdiğiniz ve yüklediğiniz bir programı düzgün ve dikkatsizce yüklerseniz web tarayıcınıza bir sahte arama motoru bulaşabilir.

Bunlardan biri de Bitmotion tab.com arama motorudur. Bu arama motorları deneme, demo gibi ücretsiz yazılımlar yüklerken tarayıcınıza bulaşarak sizi bu arama motorlarını kullanmaya zorlarlar. Bizim bu konumuzda Bitmotion tab.com kaldırma konusunda internet tarayıcımızı nasıl sileriz? Bununla ilgili siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız.

Bitmotion tab.com nasıl silinir? Konusuna gelince bunun için iki farklı metot deneyerek sistemden kaldırmaya, kurtulmaya çalışacağız. Bunun için aşağıda vereceğimiz çözüm yollarını deneyerek Mozilla ( Firefox ), Chrome, Safari, Explorer, Edge yerleşmiş bu arama motoru Bitmotion tab.com sistemden temizleyelim.

Bitmotion tab.com Temizleme ;

 
Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

Bitmotion tab.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile Bitmotion tab.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde “http://Bitmotion tab.com” uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın