Sponsorlu Bağlantılar

Facebook videoları nasıl indirilir Yeni 2018

3.746 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda facebook da video indirme nasıl yapılır? Programsız, program olmadan facebook video indirme konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Son zamanlarda gelen yeni güncellemeler ile www.url adresi yerine m.url ( Mobil ) kullanılarak videoları FARKLI KAYIT ET diyerek kolaylıkla bilgisayara yükleyebiliyorduk.

Bu sefer 2018 yılına girdiğimiz şu günlerde ise facebook videoları nasıl indirilir? Konusunda www yerine m yazarak değil de farklı bir yolu bulunmuş olacak ki artık facebook videolarını çok rahatlıkla yeniden indirebileceksiniz.

Facebooktan video indirme programsız

Buraya kadar tamam facebook’dan video indirmek için ne yapabilir? Bunun için kullanacağımız kod MBASİC bu kodu aşağıdaki örneklemede olduğu gibi kullanın.

Video indireceğimiz link adresi “https://www.facebook.com/sayfa/videos/16”  olsun. Burada video bilgisayara indirmek için “https://mbasic.facebook.com/sayfa/videos/16”  şeklinde yani kırmızı renkli işaretleri değiştirdiğiniz de video tekrar oynatmak üzere açılacaktır.

Oynatma için video bastığınız da tekrar bir sayfa açılacak ve buradan video oynatabilirsiniz. Video oynatırken video üzerine fare ile geliniz ve sağ tuş yaptığınız da yukarıda “Video olarak kaydet… “ diyerek istediğiniz yere video’yu kayıt edebilirsiniz.

facebook video indirme yöntemi 2019 ve diğer yıllarda farklılık gösterebilir. Bu yeni gelecek güncellemeler ile farklılık göstermedik.  Sizlere bu konumuzda facebook videoları nasıl indirilir? Bununla ilgili ipuçları vermeye çalıştık. Birde bu konumuzu sizlere birde video anlatım ile de nasıl yapılır? Bunu anlatacağız.

facebooktan video indirme programsız

 

 

 

Sizden bu konuda sorularınız olursa yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tüm sorularınızı yada video indirme facebook hakkında aklınıza gelen soruları yöneltebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın