Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Programsız Klasör Sıkıştırma

1.517 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Windows 10 kullanıcıları için önemli ipuçları vermeye çalışacağız. Bu konumuzda Windows 10 da programsız dosya sıkıştırma nasıl yapılır? Bununla alakalı geleneksel kullanılan zip, rar sıkıştırma programları olmadan programsız sıkıştırma işlemini gerçekleştireceğiz.

Bilgisayarlarda olmazsa olmazlardan biri olan sıkıştırma dosyaları veya sıkıştırılmış .rar dosya açma için kullanılan programlara sürekli ihtiyaç duyulmuştur. Bu programlara internetten indirdiğimiz dosyaları açmak ya da bilgisayarda klasör, dosyaları sıkıştırmak için kullanılmaktadır.

Bu yazımızda ise sıkıştırma programı kullanmadan Windows 10 yazılımsız sıkıştırmayı kullanma işlemini anlatacağız.

Win 10 Sıkıştırılmış Klasör Kullanımı

Windows 10 da sıkıştırma işlemini yapacağımız dosya ya da klasör üzerine geliyoruz ve faremizin sağ tuşu ile açıyoruz.

Gönder > Sıkıştırılmış Klasör adımını kullanarak dosyaları kolaylıkla sıkıştırabilirsiniz. Bu adımlarla Windows 10 programsız sıkıştırma işleminin nasıl yapılır? Bunu kolaylıkla sizlerde kendi bilgisayarınız da yapabilirsiniz.

Winrar ile ciltlere ayırma

Silinmeyen zor dosyaları rar ile silme

Bu konularda ilginizi çekebilecek yazılarımızı ayrıca inceleyebilirsiniz. Bu konumuzda programsız sıkıştırma nasıl yapılır? Bunu sizlere anlatmaya çalıştık. Sizlerden bu konuda sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızı kullanarak sorularınız tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın