Sponsorlu Bağlantılar

Winrar ile Büyük Dosyaları Nasıl Partlara ( Ciltlere ) Böleriz

4.328 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızdan download sitelerine yükleme yaparken ( Upload ) 1 gb büyük dosyaları yüklemek zor olacağı için bunları part ( cilt ) lere bölerek dört parçada yüklemek kolay olacaktır. Yada Part’lar halinde yüklenmiş Film videoları gibi dosyaları indirmek kolay olacaktır. Bu dosyaları açarken ise birbirleri ile ilişkili olduğu için cilt2 – cilt3-cil4 gibi diğer part dosyalarını isteyecektir.

şimdi konumuza gelince büyük Dosyaları yüklemek isterken yada Winrar programını kullanarak nasıl cilt ( part ) böleriz bunun hakkında sizlere kısa’da olsa fikir sahibi olacağınız bir video hazırladım.

Youtube Video Anlatım :

 

 Winrar ile Dosya Bölme Nasıl Yapılır ?

winrar dosya bölme

Sıkıştırılacak Dosyanın üzerine gelip Faremizin Sağ tuşu ile gelip Arşive Ekle Diyoruz.

winrar ile Ciltlere bölme

 

Yukarıda Kırmızı işaretli bölüme Dosyanın boyutuna göre Kb-Mb cinsinden Ölçüye göre ayarlayarak bölebiliriz. Örnek : Dosyamız 100 MB lık bir dosya ise isteğe göre 25 mb boyutlara bölebiliriz bunu sizin ayarlamanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Winrar ile Büyük Dosyaları Nasıl Partlara ( Ciltlere ) Böleriz (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Abi şimdi torrentten oyun indirdim reloaded iso dosyası büyük ve içindeki setup dosyası 2 taneden 1 tanesi setup-1 adlı 11 gb bunu ama dvd boyutuna bölmek için ne yapmalıyız ve abi bunu setup 1 2 gibi ayıracağız ve setup nasıl oluşturacağız bilginiz olursa sevinirim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın