Sponsorlu Bağlantılar

winrar ile dosya nasıl silinir?

2.352 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda silinemeyen zor dosyalar veya bu öğe bulunamadı öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin hatası ile silinemeyen zor klasör ve dosya nasıl silinir farklı bir teknik ile sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

masaüstü veya bilgisayarda bug takılan bir dosya veya bilgisayarın arka planında çalışan bir dosya ile ilgili ilişkisi, bağlantısı olması nedeniyle silinemez. Bunun farklı nedenleri ayrıca olabilmektedir. 

Şimdi bu tür dosyaları ayrı bir teknikle silmek için winrar programını kullanarak silebiliriz. Bilgisayarda bu winrar yazılımını sıkıştırma, arşivleme olarak kullandığımız ve bilgisayarda olmazsa olmazlardan bir yazılım olarak bilgisayarda kullanılmaktadır. 

winrar ile dosya, klasör nasıl silinir?

winrar ile dosya kaldırma, için silinmesi zor dosya üzerine geliyoruz ve “arşive ekle” ile dosyayı sıkıştırmak üzere işlemi başlatıyoruz.

silemediğiniz klasör veya klasör üzerine geliyoruz ve “Arşive ekle…” ile sıkıştırmak üzere işlemi başlatıyoruz, ardından pencere açılacaktır.

Arşivleme seçenekleri ayarları altında “Arşivledikten sonra dosyaları sil”  önündeki küçük kutucuğu işaretliyoruz resimde olduğu gibi işaretleyin.

ardından “Tamam” butonu bastığınızda silinemeyen klasörü .rar arşivi yaparak silinmeyen klasörü ise kaldırarak, silecektir. winrar ile klasör silme işlemini bu şekilde gerçekleştiririz, bu işlem silmesi zor işlemler için ayrı bir çözüm yoludur. Böylece silinemeyen zor dosyaları bu şekilde kolaylıkla kaldırabilir.

Arama Tags & Etiket;

dosya silme winrar, dosya kaldırma winrar, klasör silme winrar, klasör kaldırma winrar, winrar ile dosya kaldırma, winrar ile dosya nasıl silinir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın