Sponsorlu Bağlantılar

Programsız tiktok videoları nasıl indirilir?

916 views
Sponsorlu Bağlantılar

Gün günlerden en trend, popüler uygulamalarından ve sık sık reklamlarını gördüğünüz tiktok uygulamasını artık bilmeyen yoktur. Burada izlediğiniz hoşunuza giden videoları programsız nasıl indirilir? Bunu bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

Başkasının videolarını izlediğiniz de mutlaka bunu indirmeyi düşünmüşsünüzdür. Başkasının tiktok videosunu indirmek için nasıl bilgisayara, telefonu indireceğiniz hakkında birçok yazıyı okuyabilirsiniz. Bizde bununla ilgili takipçilerimiz için bu yazıyı hazırlamaya karar verdik.

TİK TOK VİDEO İNDİRME PROGRAMSIZ

Başkasına ait tik tok videolarını indirmek için uygulama içinde entegre edilmiş bir özellik saten vardır. Beğendiğiniz video hiçbir program, uygulama kullanmadan akıllı telefona kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bunun için aşağıda adımı izlemek suretiyle cep telefonunu tik tok video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Beğendiğiniz video izlemek için açınız.
  • Videoyu paylaşma butonu dokunun.

  • Videoyu kaydet

Yukarıda adımları takip ederek tik tok hesabı üzerinden telefona video indirebilirsiniz. Bunu diğer Facebook, İnstagram, Twitter, WhatsApp, Stories ( hikaye ), Viber, Messenger,Sms,Line,E-posta, Vk üzerinden yüklemek suretiyle paylaşabilir veya tik tok uygulaması üzerinde paylaş butonu aracılığı ile direk olarak paylaşabilirsiniz.

Tiktok video kaydetme bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Yukarıda en basit şekliyle hiçbir programa ihtiyaç olmadan cihaza indirilmektedir.

Tavsiye Konular;

Facebook video nasıl indirilir

Twitter video indirme

Vk video indir

Bu konu hakkında sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz. Tik Tok ile alakalı sorunlarınız için tiktok destek hattı üzerinden bize sorunlarınızı ileterek yardımcı olmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın