Sponsorlu Bağlantılar

TikTok Yardım // Destek // Şikayet Hattı

27.392 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son günlerin en trend ve yükselen uygulaması olan hatta izlediğiniz videolar içinde boy boy reklamlarını gördüğünüz küresel bir video topluğudur. Oluşturduğunuz harika kısa videolar sayesinde eğlenceli ve unutulmaz videolar yaratabilirsiniz. Musical.ly tarafından geliştirmiş bu uygulama telefonlarda olmazsa olmaz uygulamalar arasında şimdiden girmiş bile.

Aynen SnapChat’de olduğu gibi özel filtreler oluşturarak çektiğiniz videoları bunlarla eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Asıl bizim konumuz olan TikTok da yaşanan problemleri, sorunları yaşadığınız hataları bu yazımızın altında topluyarak kendi imkanlarımızla çözmeye ve gerektiğinizde TikTok yardım hattı üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

TikTok da yaşanan genel sorunları şekilde sıralayabiliriz. Güncelleme sonrası oluşan hatalar, giriş sorunları, engelleme problemleri, hesap doğrulama bunlar başı çekmek suretiyle birçok yaşan sorunları çözmek için TikTok destek ekibi, TikTok iletişim numarası olarak değilde mail adresi ve Twitter adresi üzerinden TikTok yardım merkezi olarak iletebilirsiniz.

TikTok de herhangi bir sorun, problem yaşıyorsanız uygulama desteği “feedback@tiktok.com” adresine e-posta, mail atabilirsiniz. Bunun dışında Twitter üzerinden @tiktok adresine tweet atarak destek alabilirsiniz.

TikTok telefon numarası yolmayıp tamamen sorunları “http://support.tiktok.com/” adresi üzerinden de sorunları çözebilirsiniz.

Tiktok Uygulamasının bizimle hiç bir alakası yoktur. Burada sadece Tiktok ile alakalı yaşanan sorunları, hataları çözmek ve yaşanan deneyimlerimizi size aktarmaktır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

TikTok Yardım // Destek // Şikayet Hattı (116 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Güzelleştirme efekti olmuyor arkadaşımda var yüzü pürsüz yapıp küçültme falan bende olmuyor neden bilen var mı

  2. BEN BU gün 2defa 134tl lik jeton aldım parası hesabımdan kesildi jeton hesabıma gelmedi bu konuyu bu akşam halletmenizi talep ediyorum yada parasını hesabıma geri yaptırmanızı

  3. Benim tık tok param yatmadı bekliyor um hala yatmadı niye acaba parmin hemen yatması ni isdiyorum lütfen geri dönüş yapar saniz seviniriz paramı yatır tık tok

  4. Bir hata yaptım ve özür dilerim ayni sayfaya girmek istiyorum lütfen kız arkadaşım o sayfada kaldı söz hemen geri silecem videoları

  5. @Mustafaxx isimli Tiktok hesabım Çocuklarımızın videolarını paylaştım diye yaş güvenliğinden dolayı Topluluk kurallarını ihlal ettiği için hesabım kapatıldı giriş yapamıyorum kalıcı olarak engellendim böyle bir sebepten hesabımın kapanacağını bilmiyordum lütfen hesabımı tekrar kullanıma açmanızı sizden rica ediyorum 3 yıl boyunca emek verip uğraştım taslakta olan videolarımız vardı hepsi gitti. Lütfen hesabımı açınız bildirim falan gelmeden nasıl kapatılır ki hesabım?

  6. Tiktok da eski numaram kayıtlı ve içindeki paramı çekemiyorum kod gönderiyor numara aktıf değil koda ulaşamıyorum o yüzden çekim yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  7. Efendim benim hesabım UPS hesabım açıka almış bana yardımcı olur musunuz .hesabını geri getirmeye

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın