Sponsorlu Bağlantılar

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır

985 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda azar hesap silme konusunda sizlere bu yazımızda yardımcı olmaya çalışacağız. Görüntülü sohbet uygulaması Azar da zamanla hesabınızı iptal etmek, silmek isteyebilirsiniz.

Azar üyeliğini silmek, hesabınızı kapatmak için sizlere vereceğimiz link üzerinden, Android, İphone dahil olmak üzere web üzerinden hesabınızı iptal ettirebilirsiniz.

Azar hesap kapatma için “https://help.azarlive.com/hc/tr/articles/229695048-Hesab%C4%B1m%C4%B1-Silmek-%C4%B0stiyorum” adresi üzerinden saten size bu konuda detaylı olarak bilgi verilecektir.

AZAR HESAP KAPATMA

Hesabınızı kapatmak sonlandırmak için bunu uygulama üzerinden kolaylıkla, kendi başınıza aboneliğinizi silebilirsiniz.

  • Arkadaşlar Sekmesi
  • Sağ üst köşe Ayarlar sekmesi
  • Azar Hakkında
  • Hesabı Sil

Yukarıda adımlarla azar abonelik iptal etme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.

HESABINIZI SİLMEDEN ÖNCE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Azar hesabını kapatmadan öncede dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır bunun telafisi olmayacaktır.

Arkadaşlar, mesajlar, değerli taşlar ve tüm verileriniz bilgileriniz silinecektir. Tüm bilgileriniz kayıp olacağı için silmeden önce onay vermeden önce tekrar göz gezdiriniz.

Silinen azar hesabı kurtarma mümkün mü? Maalesef silinen hesapları tekrar geriye kurtarmak mümkün değildir. Bu nedenle silmeden önce bir kez daha düşünmeniz de fayda vardır.

Bu konumuzda azar hesap kapatma, azar hesap silme konusunda sizlerde destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Azar Hesap Silme Nasıl Yapılır (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın