Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy J6 yazılım güncelleme nasıl yapılır?

625 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy J6 software update yani diğer adıyla işletim sistemi için yazılım güncellemesi nasıl yapılır? Bunu bu yazımızda siz takipçilerimize anlatmaya çalışacağız.

Windows işletim sisteminde, IOS işletim sistemlerinde olduğu gibi yeni bir özellik geldiğinde bunu özellikleri kullanabilmek, cihazda güvenlik açığı varsa bunu yama ile kapatmak için işletim sistemi, yazılım güncellemesi ile gerçekleşmektedir.

Bu nedenle Android cihazlarda veya diğer cihazlarda olsun zaman zaman güncelleme denetlemesi yaparak yeni güncellemelerin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Bizim bu yazımızda Android işletim sistemli cihazlardan Samsung Galaxy J6 yazılım güncellemesi konusunda bilgi vermeye çalışacağız

GÜNCELLEME NEDEN YAPILMAKTADIR;

  • Cihazlarda yapılan güncellemeler yeni özellikler dâhil edilmesi
  • Sistem açıklarının kapatılması
  • Hataların düzetilmesi

Yukarıda verdiğimiz temel başlıkla cihazlar güncellenmektedir. Samsung Galaxy J6 güncelleme kontrolü nasıl yapılır?

SAMSUNG GALAXY J6 SÜRÜM GÜNCELLEME KONTROLÜ

  • Ayarlar
  • Cihaz Hakkında
  • Yazılım Güncelleme

Samsung Galaxy J6 güncellemeyi denetlemek için yukarıda adımları kontrol ederek yeni gelen güncellemeleri denetleyebilirsiniz.

DİKKAT!

Samsung Galaxy J6 güncellemesi ve diğer güncellemeler Wi-Fi ağı üzerinden yapılmaktadır. Gelen güncellemeler telefonu desteklemesi gerekmektedir. Güncelleme yapılmadan önce şarjın %50 altında olmamasına dikkat ediniz.

Depolama alanının olmasına dikkat ediniz, gerekli depolama alanı yoksa kapasiteyi genişletecek önlemler alınız, yer açınız.

Samsung Galaxy J6 güncelleme sırasında cihazın üzeride hiçbir tuşa basmayın, batarya ve diğer donanım parçalarını sökmeye kalkmayınız.  Yukarıda adımlara dikkat ederek Samsung Galaxy J6 yazılım güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın