Sponsorlu Bağlantılar

twitter videoları nasıl kaydedilir?

914 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceleri siz takipçilere sosyal ağ platformu olan Facebook’da programsız, program kullanmadan video nasıl indirilir? nasıl kaydedilir? konusunda bilgi vermeye çalışmıştık, Bu konumuzda twitter videoları nasıl indirilir? konusunda sizlere destek vermeye çalışacağız.

Twitter üzerinden fotoğraf, resimleri indirmekte hiçte zorlanmayız, bu görsel materyalleri telefon yada bilgisayara hızlı şekilde yükleme işlemini gerçekleştirme işlemini yapabiliriz, fakat bu iş video gelince zorlaşmaktadır, videoları kolaylıkla indirme işlemini gerçekleştirmede zorluk çekeriz. 

Twitter videoları kayıt etmek için herhangi bir yöntemi yok fakat üçüncü parti yazılımlar sayesinde bu adımı gerçekleştirmek gerekir. Twitter videoları kaydetmek için sizlere vereceğimiz site üzerinden bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirmek artık mümkün olmaktadır.

http://twittervideodownloader.com/” adresi üzerinden twitter video indirme adımını kolayla bilgisayara, pc kaydetmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için video nasıl edilir? şimdi bunu sizlere resimli anlatım ile detaylı anlatalım.

Twitter Videoları Nasıl İndirilir?

Twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu tweet videolarını veya sizin paylaşmış olduğunuz video paylaşımlarını pc indirmek için ilk önce paylaşılan videoların link adresini bulmaktadır. Bunun için örnek resimde olduğu gibi video url adresini alıyoruz.

paylaşım üzerinde küçük ok işaretine basınız ve açılacak pencerede “Tweetin bağlantısını kopyala” butonu basarak paylaşımın url adresini kopyalamış oluyoruz. Şimdi bundan sonra yapılması gereken şey “http://twittervideodownloader.com/” adresine giriş yapıyoruz. 

site üzerinde “Paste Tweet URL Here” yazan yere CTRL+V tuşlarına basarak veya fare ile bu boşluğa geldiğimizde sağ tuş ile yapıştır yapıyoruz. ardından “Dowload” butonuna bastığımızda bir saniye sonra twitter videosu indirilmek üzere hazırlanıyor. 

video hazırlandıktan sonra 640×360 ve 320×180 çözünürlüğünde mp4 formatında twitter videolarını download edebilirsiniz, Download Video butonuna basarak bilgisayara yükleyin artık twitter videoları kolaylıkla indirmiş oldunuz. PC indirdiğiniz videoları bir arşiv yapabilir ardından sonra izlemeyi düşünebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın