Sponsorlu Bağlantılar

instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu çözümü

1.599 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda instagram sorun giderme konularında sizlere destek vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Bu sorun genellikte instagram giriş sorunu olarak görülmektedir ve instagrama giriş yapılırken genel olarak instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu sorunu ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bizim bu yönde çözüm için sizlere aşağıda vereceğimiz çözüm önerilerini denemenizde fayda olacaktır.

İNSTAGRAM ÜZGÜNÜZ İSTEĞİNİZLE İLGİLİ BİR SORUN OLUŞTU ÇÖZÜMÜ

Bu tür sorunlar neden oluşur, neden kaynaklıdır, nasıl düzelir, nasıl çözülür? Instagram da sorunların başında gelen nedenleri arasında instagram topluluk kurallarına uymamak dan kaynaklı olarak, illegal yollardan kazanılan takipçiler, otomatik beğeni veya yorumlardan oluşan problemler bu için başında gelmektedir.

in

Hesabınızda yaşanan olağan durumlar nedeniyle instagram hesabınızı güvene almak için instagram şifrenizi değiştirebilir, geçici ban yani instagram shadowban yani kısıtlı hesaba dönüştürebilmektedir. Bu nedenle instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu problemi yaşıyorsanız sizlerin yapması gereken ilk önce şifre değiştirme olacaktır.

Bu nedenle saten hesaba giriş yapamadığınız nedeniyle kullanıcı adı, telefon numarası, e-posta adresinizi kullanarak parola yenileme, şifre sıfırlama yöntemiyle hesabınızın şifrenizi yeniden talep ederek sıfırlayın.

İNSTAGRAM ÜZGÜNÜZ İSTEĞİNİZLE İLGİLİ BİR SORUN OLUŞTU

Hesabınızın şifresini yenileyin ve hesabınızı güvende tutmak için şifrenizi değiştirin. İnstagram da bazen sunucu sorunları nedeniyle de instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Sunucu yoğunluğu veya Android telefonlarda ios işletim sistemli telefonlarda, web site üzerinde Proxy bağlantı kullanıyorsanız buda sorun yapmaktadır.

Bu nedenle instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu çözümü için mevcut bağlandığınız cihazlarda, bilgisayarlarda Proxy, Vpn bağlantı kullanıyorsanız buna son vermeniz gerekecektir. Bu tür bağlantılara instagram izin vermemektedir.

Normal bağlantınızı kullanmak suretiyle instagrama bağlanmayı deneyin. İnstagram da üçünü parti yazılımlar kullanıyorsanız takipçi artırma, otomatik yorum, otomatik beğeni veya takip den çıkaranları görmek için kullanılan programlar, uygulamalardan kaynaklı instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık sorunu nedeniyle giriş sorunları yaşanmaktadır.

Bu nedenle hesabınızla ilgili olarak farklı ip adresleri göstereceği için instagram güvenliğimiz için hesabınızdan atabilir ve şifrenizi değiştirmektedir.

Bunun için şifre sıfırlama instagram gerçekleştirin, parola değiştirdikten sonra Ayarlar > izinli uygulamalar arasında tüm uygulamaları kaldırınız.

INSTAGRAM UYGULAMALARI NASIL KALDIRILIR

Yukarıda ayrıca instagram uygulamalarını kaldırmayı inceleyerek nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz başlıca nedenler arasında yer alan sebeplerden kaynaklı olarak instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu sorunu yaşanmaktadır.

2019, 2020 yıllarında instagram tarafında yaşanacak güncellemeler ile yavaş yavaş üçüncü parti uygulamaların kullanımı engellemektedir.

İnstagram da giriş sorunu çözümü için yukarıda verdiğimiz çözüm önerileri kesin çözüm değildir. Bunun için giriş sorunlarınız hala yaşanıyorsa sayfamız altında yorumlardan aldığınız hata uyarı mesajlarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhabalar ben uygulamadan giriş yapamıyorum şifremi değiştirdim dondurdum actım sildim tekrar ekledim uygulamayı hiç bir sekilde olmuyor. instagram yardıma mail attım link gönderdler orada da girş yapamıyorum safari google veya farklı telefonun uygulamasından girebiliyorum yardımcı olursanız cok sevinirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın