Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp da mesaj atma sorunu çözümü

363 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, konumuzda farklı bir whatsapp sorunu ve bununla alakalı olarak çözüm yollarını sizlerle paylaşacağız. Sizlerden whatsapp destek hattı sayfamızdan gelen sorulardan biride resim atma sorunu hem gönderilmiyor hem de alamıyorum hatası ile karşı karşıya kaldığını söylemektedir.

Uzun saatten beri resim atma veya gönderme sorunu yaşanmaktadır. Bununla ilgili sorun bir türlü gideremedim gibi hata mesajları ile karşı karşıya kalan kullanıcılar sıklıkla görülmektedir.

Whatsapp resim atma sorunu konusunda yaşanan problem için bizde elimizden geldiği kadarıyla çözüm önerileri vermeye çalışacağız.

WHATSAPP MESAJ GÖNDERME ALMA SORUNU

Zaman zaman mobil uygulamalarda sorunlar yaşanmaktadır. Her zaman her şeyin yolunda gideceğine dair bir şey yoktur.

Bu nedenle uygulamalarda mesaj gönderme veya alma konusunda whatsapp sunucularında yaşanan problemler nedeniyle bu gibi aksi giden durumlar söz konusu oluşmaktadır.

Mevcut internet paketinde oluşan yaşanan durumlar bu aksiliğin yaşanmasına neden olabilir wifi ağ bağlantısı veya mobil internet paketinde yaşanan bağlantı sorunları nedeniyle mesaj atma, mesaj alma bununla birlikte dosya alma, gönderme sorunları buna dayandırılmaktadır.

Yurtdışı kaynaklı yaşanabilecek nedenler arasında uluslararası internetlerde zaman zaman kısıtlamalar oluşmaktadır. Bu nedenle bu tür uygulamalar da etkilenmektedir.

Bu nedenle biraz beklemenizi tavsiye ederiz. Büyük olasılıkla bu sorun zamanla kendiliğinden düzelecektir. Mesajlarda görsel medya ürünleri yerine metin mesajlarında alma, verme de sorun yaşanıyor mu? Bu kontrol etmek gerekmektedir.

Uygulamanızı test edin, internet bağlantılarını test ederek kontrol ediniz. Bu konuda sorular için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabileceğiniz gibi tüm whatsapp sorunları için whatsapp yardım hattı sayfamızdan sorularınıza bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

whatsapp da mesaj atma sorunu çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın