Sponsorlu Bağlantılar

İnstagramda Uygulama Kaldırma Sorunu

5.213 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram sayfasına girdiğinizde daha önceden takipçi artırma ve buna benzer uygulamalara izni verdiğinizde ve tekrar bunu Uygulamaları Yönet kısmından kaldırma çalıştığınızda sizi beyaz bir boş sayfaya yönlendirme hatası veriyor ve kaldıramıyor sorularına cevap verecek olursak bu gibi uygulamaları ;

instagram.com adresinden giriş yapıyoruz , Akış sayfasında profili adınızın üzerine tıklıyoruz Uygulamaları Yönet adımından veya https://www.instagram.com/accounts/manage_access/ adresini tarayıcı yapıştırın kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.

Bu adımlarda kaldırmak istediğiniz uygulamalarda sıkıntı çekiyor iseniz ve sizi boş bir sayfaya yönlendiriyor ise o zaman ilk önce dns adresini değiştirin ve öyle deneyiniz.

Dns Adresi Nasıl Değişir bu bölümden nasıl yapıldığını hemen öğrene bilirsiniz. İnstagram uygulama erişimini kaldıramıyorum konusunda diğer uygulama adımı ise Google Chrome veya diğer tarayıcılarda yüklü olan eklentiler var ise bunları pasif ediniz , bu uygulamaları kaldırmayı zorlaştıran uygulamaları kontrol ediniz bunun için apı anahtarını “chrome://extensions/” tarayıcıya yapıştırın ve burada bilmediğiniz eklentileri kaldırın veya pasif ediniz. daha sonra tekrar kaldırmayı deneyin.

Bilgisayarınızda virüs bulaşma nedeni ile bir başka bilgisayarda uygulamayı kaldırmayı deneyiniz , virüs bilgisayara bulaşacağı için bu tür uygulamaları kaldırmakta zorluk çıkarır , virüs instagram hesabınıza bulaşmaz o yüzden farklı bir bilgisayarda deneyiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram uygulamasını kaldırma , instagram uygulaması nasıl kaldırılır , instagram uygulamaları kaldırılmıyor , instagram uygulama kaldırma hatası , instagram uygulama sorunu , instagram uygulama hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın