Sponsorlu Bağlantılar

instagram üzerinden takipçi satın alınır mı

693 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da takipçi satın alınır mı? Herhangi bir mahsuru var mı yoksa satın alma işlemi sıkıntılı mı gibi sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Daha önceki konularımızda instagram da fenomen nasıl olunur yazımızı sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda tamamen doğal yollardan ve kendinize ait görselleri paylaşmanız konusunda bilgi vermeye çalışmıştık.

Bazı yanlış bilinenler vardır bizde bu yazımızda sizlere fikir vererek bu yanlışları düzeltmek gereği duyduk. Bunların en başında instagram da takipçi satın alma konusunda bilinen yanlışlıklardır. Bunlar arasında popüler olmak için takipçi satın almak, takipçi artırma programları kullanmak sizi daha çok popüler kılar gibi hatalardır.

İNSTAGRAM DA TAKİPÇİ SATIN ALMA UYGULAMALARI

İnstagram da takipçi satın almak, takipçi kasma, beğeni kasma, takibi bırakanları görme bu tür yazılımları, programlar üçüncü parti programlar olarak geçmektedir. Bu tür programları kullanarak instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık gibi sorunlar yaratacağı gibi instagram tarafından hesabınızın banlanmasına da sebep olabilecektir.

İnstagram bununla alakalı olarak büyük mücadele vermektedir. Bu tür üçüncü parti uygulama kullanan hesapların şifrelerini değiştirmektedir. Bu kullanıcılar ise instagram giriş sorunu yaşamakta hesaplarını doğrulmadıkları gibi hesaplarına bağlı e-posta adresleri de olmadığında giriş problemleri yaşanmaktadır.

Bu nedenle instagram takipçi satın alma konusunda kullanılan uygulamalar kullanmak hesabınız için zararlıdır. Bu nedenle instagram hesabınız için takipçi satın almak iyi değildir. Birde şu şekilde sonuçlar sizi küçük düşürebilir örnek hesabınızda 10K takipçiniz var beğeni 60 kişi böyle bir durumda saten takipçi satın aldığınız ortaya çıkacaktır.

Tavsiye Yazı; instagram da k ne demek

Yukarıda konumuzda instagram da takipçi artırmak için kullanılan programlar hesabınızla alakalı olarak daima tehlike içerecektir. Hesabınızın çalınmasına da sebep verecek bu tür girişimlerden kaçınınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın