Sponsorlu Bağlantılar

instagramda nasıl popüler olunur?

2.728 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda en popüler, trend uygulamalardan biri olan instagramda popüler olma konusunda sizlere bazı tüyolar, ipuçları vermeye çalışacağız. instagramda popüler olmanın yolları nelerdir? nasıl popüler olunur? bununla ilgili işinize yarayacak bilgiler sunacağız.

instagramda yüksek hesap sahiplerinin, takipçi sayısı fazla olan kullanıcılar nasıl oluyor da popüler oluyor? neler yapıyorlar? Beğeni sahibi, takipçi artırma için hangi adımları, yöntemleri uygulamak gerekir. 

Arkadaşlar ilk önce şunu söylemek gerekirse beğeni veya yüksek hesap sahibi olmak için sakın üçüncü parti yazılımlar kullanmayınız güvenlik ihlali nedeniyle hesabınız askıya alınabilir ve şifre değiştirilerek zorluklar çekmek zorunda kalabilirsiniz. 

instagramda popüler olma yolunda bu adımlar programlar kullanmak kariyerinizi de etkileyebilir. 10K hesabınızın olduğunu farz edelim takipçi satın aldınız paylaşımlarınız da 60-70 kişi beğendiğinde takipçi sayınız ile beğeni sayınız arasında orantı olmadığı için hemen foyanız ortaya çıkabilir.

instagramda popüler olma klavuzu ;

instagramda popüler olmanın yolları ilk adım olarak vereceğimiz adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Şimdi aşağıdaki adımları izleyerek popüler olma için ilk adımları atalım.

1- instagramda mutlaka aktif olmanız gerekmektedir. Günlük olarak en az 2 veya 3 paylaşım yapabilirsiniz. Bu paylaşımlarda yüksek çözünürlük, görüntü kalitesi iyi olmasına dikkat ediniz.

2- Kullanıcıların en yoğun olduğu saatlere dikkat etmek gerekebilir, benim istatistik bilgilerime dayalı olarak en yoğun saatler öğlen 12:00 ile 15:00 arası akşam 21:00 ile 24:00 arası yoğunluk olduğu kendi hesaplarıma göre belirlediğim saat aralığıdır. @admocut 

Bu zaman aralığında paylaşım yapmayı deneyebilir ve tepki almaya başlayabilirsiniz bu bana göre bir tecrübedir sizde zamanla kendi zaman dilimize göre paylaşımlarınızı ayarlayabilirsiniz.

3- Fotoğrafı direk instagram kamerası üzerinden çekmektense telefonun kamerasını çekerek sonradan fotoğraf yada video yüklemesi yapınız. Fotoğrafları yükledikten sonra instagram filtreleri kullanabilirsiniz.

4- her gün aynı şeyleri paylaşmaktan kaçınız, kahve seviyorsunuz diye her gün kahve resmi atmak gibi, bisiklete biniyorsunuz diye her gün ayn şeyler sizi takip edenin canını sıkabilir ve iyi artık anladık iyi seviyorsun diye takibi bırakacak seviyeye getirmekten kaçının.

5- instagramda popüler olma yolunda en önemli kriterlerden biride şahsınıza munhasir kendinizin olduğu fotoğrafları profil resmi olarak seçiniz.

6-Kitap okuyorsanız veya başka bir ilgi alanınız varsa bunlardan örnek resimler atabilir, altına özet açıklamalar yapabilir ve hashtag ile destekleyerek takipçi sayınızı artırabilirsiniz. 

7- Paylaşımlara fotoğraf veya video altına mutlaka #hashtag kullanın, bulunduğunuz paylaşıma göre ilgili alanına göre hashtag kullanın örnekleme yapacak olursak bir deniz manzarası paylaştığınız bunun altına #manzara #akdeniz #marmaris #günbatımı gibi bulunduğunuz lokasyona göre hashtag atabilirsiniz. ( instagram limitleri dahilinde )

8- instagramda popüler olmanın yolları arasında en ince ipucu hayvanlara olan sevginizi gösterin, bir kedi veya köpek resmi işi götürebilir, kedilere ilgi fazladır paylaşımlarınız arasında bir kedi resmi ve altına hashtag ile #kedi #cat #cats kullanmanız ilgiyi artırabilir. Tamamen tribüne oynamak lazım olduğunu unutmayın.

9- instagramda nasıl popüler olunur? adımlarımıza sağlam sağlam atmaya devam ediyoruz, görgüsüzlük etmeye gerek yok yeme, içme gibi resimlerden kaçının bunun yerine bir yazarın, şairden örneklemeler paylaşarak biraz daha elit olduğunuzu hissettirin.

10- Kadınlar için tatil resmi atabilirsiniz, şezlong’da bir bronzlaşmış bacak resmi dikkat çekilmeyecek gibi değilde nedir? oldukça ilgi çekici bir metot olarak kullanabilirsiniz.

11 – Klasik resimler çekmek yerine ters açılardan fotoğraflar çekebilirsiniz.

12- Fotoğraflara Efect ekleyebilirsiniz. Bunun için akıllı telefonlar için bir çok uygulamalar mevcut bunlardan birini deneyebilirsiniz.

13- Fotoğraflarda pastel renkler genelde kırmızı renkler oldukça ilgi çekmektedir. Bu tür pastel renklere yer veriniz.

14- Bunları yaptıktan sonra diğer hesaplara yorumlar yapabilir, paylaşımları beğenebilirsiniz böylece diğer kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

 

Bodrum 2017 🐠

Adem ÖCÜT (@admocut)’in paylaştığı bir gönderi ()

15- instagramda nasıl popüler olunur konumuzda son nokta ise paylaşımlarda yer eklemeyi unutmayın, fotoğraf veya video ait fotoğraflarda çekindiğiniz yeri eklemek faydalıdır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagramda nasıl popüler olunur? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. instagram takipi satn al,instagram takipi al, instagram ucuz takipi al,instagram takipi,instagram takipi satn almak

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın